Black (gra) - screen 20/43, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PS2, Akcji, Electronic Arts Inc., Electronic Arts Polska, FPP, terroryzm, strzelanki - data publikacji: 2005-01-16 13:35:56 - gry-online.pl

Black - screen z gry 20/43 (PS2)

Ilustracja pochodzi z gry Black. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (20) z serii (43) pokazuje grę w wersji PS2. Data publikacji grafiki: 16 stycznia 2005. Wydawca gry Electronic Arts Inc.. Polski wydawca gry Electronic Arts Polska. Kategoria gry: Akcji, FPP, terroryzm, strzelanki (ref.no. 60214).

Black Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Black: Fabuła Black przenosi Cię do Europy Wschodniej, gdzie jako jeden z członków specjalnej grupy uderzeniowej walczysz z terroryzmem. Masz do dyspozycji standardowy arsenał, znany z gier FPS, z tą różnicą, że tym razem został on prawdziwie „dopieszczony”. Black więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji FPP, strzelanki, terroryzm. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Sony PlayStation 2. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty