Przygody Odyseusza, Herkules (gra), The Adventure of Odysseus, Hercules - screen 1/4, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Zręcznościowe, Aidem Media, Aidem Media - data publikacji: 2005-07-21 11:58:35 - gry-online.pl

Przygody Odyseusza, Herkules - screen z gry 1/4 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Przygody Odyseusza, Herkules, znanej również jako The Adventure of Odysseus, Hercules. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (1) z serii (4) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 21 lipca 2005. Wydawca gry Aidem Media. Polski wydawca gry Aidem Media. Kategoria gry: Zręcznościowe, (ref.no. 50977).

Przygody Odyseusza, Herkules Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Przygody Odyseusza, Herkules: Zestaw dwóch gier dla najmłodszych użytkowników komputera, które są związane z najbardziej znanymi, mitycznymi opowieściami: o przygodach Odyseusza i o Herkulesie. Przygody Odyseusza, Herkules więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty