Wario Land 4 (gra) - screen 4/6, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji GBA, Zręcznościowe, Nintendo - data publikacji: 2004-09-07 10:26:29 - gry-online.pl

Wario Land 4 - screen z gry 4/6 (GBA)

Ilustracja pochodzi z gry Wario Land 4. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (4) z serii (6) pokazuje grę w wersji GBA. Data publikacji grafiki: 07 września 2004. Wydawca gry Nintendo. Kategoria gry: Zręcznościowe, (ref.no. 31725).

Wario Land 4 Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Wario Land 4: Wario, chociaż tak naprawdę bohater negatywny, zyskał sobie na całym świecie miliony zwolenników. Prędzej czy później musiał trafić na najlepiej sprzedającą się konsole Nintendo. Wario Land 4 więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Game Boy Advance. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty