Uwaga, ilustracja może być nieodpowiednia dla nieletnich czytelników
Shadow Warrior (gra) - screen 5/20, Survival DLC, zdjęcie z gry w wersji PC, Akcji, Devolver Digital, FPP, FPS, polskie, strzelanki - data publikacji: 2013-05-22 14:38:32 - gry-online.pl

Shadow Warrior - screen z gry 5/20 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Shadow Warrior. Galeria „Survival DLC”, screenshot (5) z serii (20) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 22 maja 2013. Wydawca gry Devolver Digital. Kategoria gry: Akcji, FPP, FPS, polskie, strzelanki (ref.no. 275046).

Shadow Warrior Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Shadow Warrior: Gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), będąca remake'iem przeboju z 1997 roku. Tytuł wyprodukowany został przez bydgoskie studio Flying Wild Hog we współpracy z wydawnictwem Devolver Digital. Głównym bohaterem Shadow Warrior jest mistrz sztuk walki Lo Wang, który na zlecenie korporacji Zilla Enterprises poszukuje legendarnego ostrza - Nobitsura Kage. Zadanie utrudniają mu hordy demonów, które przedostały się do świata ludzi. Rozgrywka łączy cechy pierwszoosobowej strzelaniny (FPS) oraz slashera. Protagonista z równą wprawą włada bowiem zarówno rozmaitymi rodzajami broni palnej, jak i uzbrojeniem wojowników ninja (katany, shurikeny i inne). Twórcy położyli duży nacisk na swobodę rozwoju umiejętności postaci, a także możliwość modyfikowania ekwipunku. Shadow Warrior więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji FPP, FPS, polskie, strzelanki. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Shadow Warrior - video z gry
1:10

Video Shadow Warrior

zwiastun na premierę

1:07

Video Shadow Warrior

Wangtastic Features

1:45

Video Shadow Warrior

wybierz swoją broń

Abonamenty