Uwaga, ilustracja może być nieodpowiednia dla nieletnich czytelników
Battlefield 4 (gra) - screen 9/48, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, X360, PS3, Akcji, Electronic Arts Inc., Electronic Arts Polska, FPP, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, kooperacja, strzelanki - data publikacji: 2013-03-27 08:00:53 - gry-online.pl

Battlefield 4 - screen z gry 9/48 (PC, X360, PS3)

Ilustracja pochodzi z gry Battlefield 4. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (9) z serii (48) pokazuje grę w wersji PC, X360, PS3. Data publikacji grafiki: 27 marca 2013. Wydawca gry Electronic Arts Inc.. Polski wydawca gry Electronic Arts Polska. Kategoria gry: Akcji, FPP, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, kooperacja, strzelanki (ref.no. 272473).

Battlefield 4 Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Battlefield 4: Czwarta odsłona bestsellerowego cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS), stworzonego i rozwijanego przez ekipę deweloperską EA DICE. Kampania główna w Battlefield 4 przedstawia wizję zbrojnego konfliktu, w którym uczestniczą Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny. Akcja osadzona została w roku 2020 i rozgrywa się głównie na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Gracz wciela się w rolę członka amerykańskiej jednostki specjalnej Tombstone, której wyznaczono zadanie wydostania kilkorga wysoko postawionych ludzi z targanego niepokojami Szanghaju. Głównym atutem gry jest rozbudowany tryb potyczek wieloosobowych, w których za pośrednictwem Internetu uczestniczyć może maksymalnie 64 graczy. Deweloperzy zadbali też o spory wybór wariantów zabawy oraz mapy, zróżnicowane pod względem wielkości i charakterystyki terenu. Battlefield 4 więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji FPP, FPS, kooperacja, multiplayer, strzelanki, współczesne konflikty. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows, Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Battlefield 4 - video z gry
1:52

Video Battlefield 4

Legacy Operations - trailer

1:53

Video Battlefield 4

Legacy Operations - zwiastun rozgrywki

2:20

Video Battlefield 4

Community Operations Project

Abonamenty