Paranormal (gra) - screen 3/7, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, FPP, horror - data publikacji: 2013-09-05 13:16:37 - gry-online.pl

Paranormal - screen z gry 3/7 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Paranormal. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (3) z serii (7) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 05 września 2013. Kategoria gry: Przygodowe, FPP, horror (ref.no. 268918).

Paranormal Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Paranormal: Utrzymana w konwencji horroru gra przygodowa z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), autorstwa Matthew C Cohena. Gracz wciela się w rolę Mattela Clarka, artysty, w którego domu manifestują się siły nadprzyrodzone. Bohater postanawia udokumentować nadnaturalne zjawiska za pomocą kamery. Paranormal więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe FPP, horror. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty