Power Rangers Megaforce (gra) - screen 7/14, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji 3DS, Akcji, Bandai Namco Entertainment, superbohaterowie, beat 'em up, Power Rangers - data publikacji: 2013-07-30 14:02:37 - gry-online.pl

Power Rangers Megaforce - screen z gry 7/14 (3DS)

Ilustracja pochodzi z gry Power Rangers Megaforce. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (7) z serii (14) pokazuje grę w wersji 3DS. Data publikacji grafiki: 30 lipca 2013. Wydawca gry Bandai Namco Entertainment. Kategoria gry: Akcji, superbohaterowie, beat 'em up, Power Rangers (ref.no. 267149).

Power Rangers Megaforce Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Power Rangers Megaforce: Tradycyjna chodzona bijatyka w uniwersum słynnej serii Power Rangers, nawiązująca do dwudziestego sezonu serialu. Posiadacze przenośnej konsoli Nintendo mogą wcielić się w pięciu tytułowych herosów i zmierzyć się z zagrażającymi Ziemi Insektoidami. Power Rangers Megaforce więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji beat 'em up, Power Rangers, superbohaterowie. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Nintendo 3DS. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty