Eador. Władcy rozdartego świata (gra), Eador. Masters of the Broken World - screen 2/34, Galeria HD 1080p, zdjęcie z gry w wersji PC, Strategiczne, Snowbird Game Studios, cdp.pl, fantasy, turowe, multiplayer - data publikacji: 2011-11-07 14:51:03 - gry-online.pl

Eador. Władcy rozdartego świata - screen z gry 2/34 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Eador. Władcy rozdartego świata, znanej również jako Eador. Masters of the Broken World. Galeria „Galeria HD 1080p”, screenshot (2) z serii (34) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 07 listopada 2011. Wydawca gry Snowbird Game Studios. Polski wydawca gry cdp.pl. Kategoria gry: Strategiczne, fantasy, turowe, multiplayer (ref.no. 258940).

Eador. Władcy rozdartego świata Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Eador. Władcy rozdartego świata: Osadzona w realiach fantasy strategia turowa inspirowana takimi seriami, jak Heroes of Might & Magic oraz Disciples. Akcja Eador: Masters of the Broken World toczy się w tytułowym „zniszczonym świecie”, który rozpadł się na wiele kawałków rozsianych po całej galaktyce. Każdy z nich rządzony jest przez innego władcę. W jednego z nich wciela się gracz, który musi pokonać rywali i zjednoczyć wszystkie ziemie. Rozgrywka obejmuje kilka sfer. W skali globalnej podejmowane są decyzje o podboju nowych ziem i rozwoju technologii. Na mapie strategicznej zarządzać można miastem, budować armie i atakować kolejne osady. Bitwy toczą się na relatywnie niewielkich planszach taktycznych, a kluczem do zwycięstwa jest wykorzystanie atutów podległych jednostek, umiejętności dowódców oraz rzeźby terenu. Eador. Władcy rozdartego świata więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Strategiczne fantasy, multiplayer, turowe. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Eador. Władcy rozdartego świata - video z gry
3:44

Video Eador. Władcy rozdartego świata

gameplay video

1:45

Video Eador. Władcy rozdartego świata

zwiastun edycji deluxe

3:05

Video Eador. Władcy rozdartego świata

gameplay faza strategiczna

Abonamenty