Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek (gra), Moorhuhn: Das verbotene Schloss - screen 2/5, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Wii, Zręcznościowe, Phenomedia, Play-publishing, casual - data publikacji: 2013-04-02 12:53:20 - gry-online.pl

Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek - screen z gry 2/5 (PC, Wii)

Ilustracja pochodzi z gry Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek, znanej również jako Moorhuhn: Das verbotene Schloss. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (2) z serii (5) pokazuje grę w wersji PC, Wii. Data publikacji grafiki: 02 kwietnia 2013. Wydawca gry Phenomedia. Polski wydawca gry Play-publishing. Kategoria gry: Zręcznościowe, casual (ref.no. 258925).

Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek: Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek jest kolejną grą zręcznościową z sympatycznym, pierzastym bohaterem w roli tytułowej. Tym razem Szalony Kurczak i jego towarzysze ruszają na poszukiwanie skarbu ukrytego w zakazanym zamku, a zadaniem gracza jest pomóc im przezwyciężyć piętrzące się przeszkody. Tytuł wyprodukowany został przez niemiecką firmę Phenomedia. Szalony Kurczak i Tajemniczy Zamek więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe casual. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows, Nintendo Wii. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty