Slender: The Arrival (gra) - screen 25/27, Obrazki z gry, Slender man pośród drzew., zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, Parsec Productions, FPP, survival horror, horror, indie, Oculus Rift, rzeczywistość wirtualna - data publikacji: 2012-09-25 11:02:48 - gry-online.pl

Slender: The Arrival - screen z gry 25/27 (PC)

Slender man pośród drzew.

Ilustracja pochodzi z gry Slender: The Arrival. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (25) z serii (27) pokazuje grę w wersji PC. Opis obrazka: „Slender man pośród drzew.”. Data publikacji grafiki: 25 września 2012. Wydawca gry Parsec Productions. Kategoria gry: Przygodowe, FPP, survival horror, horror, indie, Oculus Rift, rzeczywistość wirtualna (ref.no. 252574).

Slender: The Arrival Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Slender: The Arrival: Zrealizowana w konwencji survival horroru gra przygodowa, stanowiąca komercyjne rozwinięcie darmowego hitu Slender: The Eight Pages. Mark Hadley oraz zespół deweloperski Blue Isle Studios pozostali wierni miejskiej legendzie o człowieku bez twarzy. Kreowany przez gracza bohater szuka swojej żony, która w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła z domu. Wypisane na ścianach słowa sugerują, że kobieta może znajdować się w poważnym niebezpieczeństwie. Podobnie jak w pierwowzorze z 2012 roku rozgrywka w Slender: The Arrival polega głównie na eksplorowaniu lokacji, odnajdywaniu rozmaitych przedmiotów oraz unikaniu bezpośredniej konfrontacji z tytułowym monstrum. Atmosfera grozy budowana jest poprzez pierwszoosobową perspektywę (FPP), spowite mrokiem lokacje oraz wzbudzający niepokój podkład muzyczny. Slender: The Arrival więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe FPP, horror, indie, Oculus Rift, rzeczywistość wirtualna, survival horror. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty