Ben 10: Omniverse (gra) - screen 10/12, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, PS3, WiiU, Zręcznościowe, D3 Publisher, Cenega S.A., seriale animowane - data publikacji: 2012-11-23 09:27:58 - gry-online.pl

Ben 10: Omniverse - screen z gry 10/12 (X360, PS3, WiiU)

Ilustracja pochodzi z gry Ben 10: Omniverse. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (10) z serii (12) pokazuje grę w wersji X360, PS3, WiiU. Data publikacji grafiki: 23 listopada 2012. Wydawca gry D3 Publisher. Polski wydawca gry Cenega S.A.. Kategoria gry: Zręcznościowe, seriale animowane (ref.no. 252252).

Ben 10: Omniverse Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Ben 10: Omniverse: Gra zręcznościowa oparta na popularnym serialu animowanym Ben 10. Gracze wcielają się w tytułowego bohatera, potrafiącego na życzenie zamieniać się w obce istoty z innych planet. W czasie rozgrywki będziemy walczyć razem z partnerem, kosmitą o imienu Rook. Ben 10: Omniverse więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe seriale animowane. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3, Nintendo Wii U. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty