Symulator Farmy 2013 (gra), Agrar Simulator 2013 - screen 5/7, Galeria HD, Ciągnik marki Massey Ferguson., zdjęcie z gry w wersji PC, Symulacje, UIG Entertainment, Techland, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia - data publikacji: 2012-10-15 11:30:10 - gry-online.pl

Symulator Farmy 2013 - screen z gry 5/7 (PC)

Ciągnik marki Massey Ferguson.

Ilustracja pochodzi z gry Symulator Farmy 2013, znanej również jako Agrar Simulator 2013. Galeria „Galeria HD”, screenshot (5) z serii (7) pokazuje grę w wersji PC. Opis obrazka: „Ciągnik marki Massey Ferguson.”. Data publikacji grafiki: 15 października 2012. Wydawca gry UIG Entertainment. Polski wydawca gry Techland. Kategoria gry: Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia (ref.no. 249501).

Symulator Farmy 2013 Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Symulator Farmy 2013: Kolejna z dorocznych odsłon jednej z najpopularniejszych symulacji rolniczych, rozwijanych przez niemieckie studio ActaLogic. Pozwala ona graczom wcielić się w rolę współczesnego rolnika, zajmującego się uprawą zbóż, hodowlą zwierząt i rozmaitymi pracami z wykorzystaniem arsenału wyspecjalizowanych maszyn. W odróżnieniu od poprzednich odsłon serii, tym razem do dyspozycji graczy oddano trzy odmienne regiony: Alpy, Toskanię i Amerykę – różniące się nie tylko specyfiką krajobrazu, ale i panujących tam warunków pogodowych. Wśród innych nowości znajdziemy m.in. nowe typy upraw i zwierząt hodowlanych oraz system pomocników, którym zlecamy wykonywanie rozmaitych zadań. Modyfikacje silnika gry zaowocowały m.in. lepszą oprawą graficzną oraz poprawioną fizyką, uzależnioną np. od właściwości fizycznych podłoża. Poza tym zadbano o tradycyjny wachlarz licencjonowanych maszyn takich firm, jak Fendt, Valtra, Massey Fergusson, Challenger, Fliegl, Horsch czy Amazone. Symulator Farmy 2013 więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Symulacje ekonomiczne, maszyny i urządzenia, rolnicze. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty