Auta 2 (gra), Cars 2: The Video Game - screen 10/14, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, Wyścigi, Disney Interactive Studios, cdp.pl, samochodowe, filmy animowane - data publikacji: 2011-03-03 08:30:26 - gry-online.pl

Auta 2 - screen z gry 10/14 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Auta 2, znanej również jako Cars 2: The Video Game. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (10) z serii (14) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 03 marca 2011. Wydawca gry Disney Interactive Studios. Polski wydawca gry cdp.pl. Kategoria gry: Wyścigi, samochodowe, filmy animowane (ref.no. 207124).

Auta 2 Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Auta 2: Zręcznościowa gra akcji oparta na motywach filmu “Auta 2”. W produkcji trafiamy do centrum szkoleniowego Chrome, gdzie wcielamy się w jednego z dwudziestu samochodowych bohaterów i zostajemy szpiegiem. Podczas zabawy wykonujemy przeróżne misje, z których część polega na ściganiu się. Tytuł stworzony na licencji – fani animacji mogą liczyć na obecność znanych postaci (np. Zygzaka McQueena). Auta 2 więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Wyścigi filmy animowane, samochodowe. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Auta 2 - video z gry
2:54

Video Auta 2

kulisy produkcji #1 (PL)

1:01

Video Auta 2

zwiastun na premierę

0:54

Video Auta 2

trailer #1

Abonamenty