Symulator Lawety (gra), Tow Truck Simulator - screen 2/5, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Symulacje, Excalibur Publishing Limited, CI Games / City Interactive, samochodowe, ciężarówki, maszyny i urządzenia - data publikacji: 2011-03-24 11:42:30 - gry-online.pl

Symulator Lawety - screen z gry 2/5 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Symulator Lawety, znanej również jako Tow Truck Simulator. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (2) z serii (5) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 24 marca 2011. Wydawca gry Excalibur Publishing Limited. Polski wydawca gry CI Games / City Interactive. Kategoria gry: Symulacje, samochodowe, ciężarówki, maszyny i urządzenia (ref.no. 206074).

Symulator Lawety Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Symulator Lawety: Symulator Lawety to niecodzienna gra symulacyjna, pozwalająca graczom usiąść za kierownicą ciężarówki przystosowanej do transportu samochodów uczestniczących w kolizjach drogowych lub zaparkowanych w niedozwolonych miejscach. Tytuł wyprodukowany został przez specjalizujące się w tym gatunku studio Astragon i może być wykorzystany jako rozszerzenie do gry Driving Simulator. Symulator Lawety więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Symulacje ciężarówki, maszyny i urządzenia, samochodowe. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty