Ghost Pirates of Vooju Island (gra) - screen 7/17, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, dtp AG / Anaconda - data publikacji: 2009-07-29 07:30:12 - gry-online.pl

Ghost Pirates of Vooju Island - screen z gry 7/17 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Ghost Pirates of Vooju Island. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (7) z serii (17) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 29 lipca 2009. Wydawca gry dtp AG / Anaconda. Kategoria gry: Przygodowe, (ref.no. 167427).

Ghost Pirates of Vooju Island Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Ghost Pirates of Vooju Island: Ghost Pirates of Vooju Island to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Autumn Moon Entertainment. Gracze poznają losy trojga bohaterów - kapłatan vooju Papy Doca, pięknej piratki Jane Starling oraz pokładowego kucharza Blue Belly'ego, którzy padają ofiarą okrutnej klątwy i stają się duchami. Niestety, okazuje się, że powrót do świata żywych nie jest sprawą łatwą. Ghost Pirates of Vooju Island więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty