Jurassic Park: Operation Genesis (gra) - screen 3/19, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Strategiczne, Activision Blizzard, ekonomiczne, filmy - data publikacji: 2002-12-17 15:31:48 - gry-online.pl

Jurassic Park: Operation Genesis - screen z gry 3/19 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Jurassic Park: Operation Genesis. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (3) z serii (19) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 17 grudnia 2002. Wydawca gry Activision Blizzard. Kategoria gry: Strategiczne, ekonomiczne, filmy (ref.no. 13723).

Jurassic Park: Operation Genesis Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Jurassic Park: Operation Genesis: Kolejny przedstawiciel popularnej idei Tycoonów. Cel jaki przyświeca graczowi w Jurassic Park: Project Genesis to nic innego jak stworzenie przynoszącego jak najwyższe zyski parku rozrywki, w którym główną atrakcją są waśnie dinozaury. Jurassic Park: Operation Genesis więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Strategiczne ekonomiczne, filmy. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty