Numen: Contest of Heroes (gra) - screen 1/57, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, RPG, Akella, Axel Springer Polska, TPP, mitologia, RPG akcji - data publikacji: 2007-05-10 14:48:37 - gry-online.pl

Numen: Contest of Heroes - screen z gry 1/57 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Numen: Contest of Heroes. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (1) z serii (57) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 10 maja 2007. Wydawca gry Akella. Polski wydawca gry Axel Springer Polska. Kategoria gry: RPG, TPP, mitologia, RPG akcji (ref.no. 111904).

Numen: Contest of Heroes Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Numen: Contest of Heroes: Numen: Contest of Heroes to gra akcji/cRPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Za jej przygotowania odpowiada rosyjska firma Akella, współpracująca z zespołem Cinematix. Akcja niniejszej pozycji toczy się na rozległych terenach antycznej Grecji, zdominowanej przez spory bogów. Numen: Contest of Heroes więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w RPG mitologia, RPG akcji, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty