Dark Void (gra) - screen 219/223, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, Akcji, Capcom, Cenega S.A., TPP - data publikacji: 2008-06-04 16:20:32 - gry-online.pl

Dark Void - screen z gry 219/223 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Dark Void. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (219) z serii (223) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 04 czerwca 2008. Wydawca gry Capcom. Polski wydawca gry Cenega S.A.. Kategoria gry: Akcji, TPP (ref.no. 107205).

Dark Void Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Dark Void: Zręcznościowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, rozgrywająca się w alternatywnym wymiarze naszego świata. Jako główny bohater Will przyjdzie nam stanąć do boju z rasą obcych i odnaleźć możliwość powrotu do pierwotnego wymiaru. Na wyposażeniu bohatera znajdują się pancerz z plecakiem rakietowym i rozmaite bronie. Gra wykorzystuje silnik Unreala trzeciej generacji, a rozgrywka zawiera parę oryginalnych pomysłów. Dark Void więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Dark Void - video z gry
1:00

Video Dark Void

Captivate 09

1:04

Video Dark Void

The Watchers

1:33

Video Dark Void

Cinematic Trailer

Abonamenty