Forum: Polska - Portugalia [UEFA EURO 2016] Jedziemy do domu ;(

kujmu
6
Centurion

Polska - Portugalia [UEFA EURO 2016] Jedziemy do domu ;(

Przegrana... w 2 minucie wydawało się, że będzie ładnie, 33 minuta.... gol Sancheza, w karnych Błaszczykowski zawalił... Fabiański, co o nim powiedzieć.... bronił dobrze... tylko karne... wszystkie przepuścił. W meczach z Ukrainą szło bardzo dobrze 1:0, ze Szwajcarią 1:1 (5:4). Los odebrał nam szansę w meczu z Portugalią...Lecz możemy się wykazać we wrześniu. Eliminacje Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018....

Legend

Dzięki za info. Dobrze, że czuwasz, bo gdyby nie ty, to o niczym bym nie wiedział... :c

Legend

Kurcze... gdzies sie zapodziala moja opaska zalobna.

Pretorianin

Loterie wygrali Portugalczycy szkoda tylko ze padlo na biednego Kube a nie na tego debila Milika

01.07.2016 17:28
6
odpowiedz
zanonimizowany1132929
12
Generał

To tylko sport. Chłopaki dostarczyli nam dużo emocji przez te parę tygodni i można być dumnym. Wczoraj był smutek, ale to nie koniec świata i oby w przyszłości było jeszcze lepiej.

👍
7
odpowiedz
zanonimizowany1183921
15
Senator

Jadą do domu, ale z podniesioną głową :) Bo prawda jest taka, że doszliśmy daleko patrząc na historię naszej Reprezentacji. Brawa dla naszej reprezentacji, że potrafiła dojść do ćwierćfinału Mistrzostw Europy! Po raz pierwszy w historii. I za to wielki szacun dla nich :)

We wrześniu już eliminacje do Mistrzostw Świata! Ja trzymam kciuku za Naszych!!!

Legend

Uwielbiam określenie "karne to loteria".

Loteria to jest Lotto, gdzie losowanie wyznacza zwycięzcę. Rzuty karne to element piłki nożnej, ćwiczony i trenowany przez zawodników, którzy zarabiają na życie kopaniem w piłkę. Decydują umiejętności i dyspozycja, a nie los.

Wolę powiedzenie "nie ma obronionych karnych, są tylko źle strzelone", bardziej trafne.

01.07.2016 18:07
8.1
czader--master
7
Generał

Wystarczy mocna piłka pod poprzeczkę, żaden bramkarz nie wyciągnie.

Konsul

fezzik- gówno prawda. Jak zawodnik strzeli mocno pod poprzeczkę, czy też w okienko, to żaden bramkarz nie ma szans tego obronić.

Pretorianin

Zawaliliśmy. Portugalia zasłużenie wygrałaby już w regulaminowych 90 minutach gdyby Ronaldo trafił w piłkę w tej 1000000% sytuacji.

Pretorianin

Daliby Stępińskiego zamiast tego drewnianego Milika to może coś by zdziałali a tak...

01.07.2016 19:28
Bucybuc
11.1
Bucybuc
18
Pretorianin

Co za koleś minusuję wszystkie odpowiedzi ?

Farben

Dwoch bohaterow poprzednich meczow teraz sie nie popisalo, szkoda, ale ja sie ciesze, ze trafilismy do najlepszej osemki europy.

Portugalia nie byla lepszym zespolem

Dwie druzyny zagraly dobrze i byly rowne sobie.

Jeden pechowy karny nie oznacza tego ze Portugalia byla lepsza.

01.07.2016 21:00
😊
14.1
15
Senator

Wiadomo o tym, ale gdyby Szwajcaria też nie chybiła to możliwe że też nie bylibyśmy w ćwierć finake. Więc nie patrzmy to co by było gdyby... tylko atakjujmy na Mistrzostwa Świata!

Senator

Portugalia w tym meczu wcale nie była lepsza, przez pierwsze 30 minut gnietliśmy Portugalię, i tu trochę szkoda bo jakbyśmy wsadzili drugą bramkę to już by się nie podnieśli, po stracie gola(1:1) mecz się wyrównał i w karnych trochę mieliśmy pecha, ogólnie udane mistrzostwa, ale sukces zawdzięczamy przede wszystkim fantastycznie grającej obronie, na jesieni kolejne emocje MŚ 18