Pobierz za darmo

nazwa pliku:Delta Force: Helikopter w Ogniu demo

rozmiar pliku:132,3 MB

data publikacji:5 lutego 2003

kategoria pliku:demo


Delta Force: Helikopter w Ogniu
demo

Kolejna, czwarta gra z serii Delta Force. Akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii. Wówczas kryzys gospodarczy, klęska suszy i głodu doprowadziły do brutalnej walki o władzę pomiędzy liderami zwaśnionych klanów. Społeczność międzynarodowa zdecydowała o nałożeniu embarga na dostawy broni oraz wysłaniu do Somalii misji wojskowej, złożonej głównie z żołnierzy amerykańskich. Wśród jednostek biorących udział w walkach, znajdowały się między innymi takie sławne oddziały jak US Army Rangers oraz Delta Force.

Gracz staje się członkiem tych elitarnych jednostek wysłanych do walki w rejon miasta Mogadisz. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie wojowników somalijskich i przywrócenie spokoju w mieście. Łącznie do przejścia czeka ponad piętnaście różnorodnych misji, m.in. uwalnianie zakładników, chwytanie wrogich przywódców, atak na pozycje zajmowane przez bojowników, itp. Należy powiedzieć, że celem twórców gry było jak najwierniejsze oddanie realiów pola bitwy. Szczegółowo odtworzono wszystkie rodzaje wówczas wykorzystywanej broni (m.in. karabin kaliber 50mm, karabin snajperski, a także liczne pojazdy jak śmigłowce wojskowe, Hammer, itp.); zachowanie się wyszkolonych komandosów, niezorganizowanych oddziałów milicji, a nawet cywili, którzy po raz pierwszy pojawili się w serii Delta Force. Nie zapomniano także o nowoczesnym silniku graficznym, w tym przypadku pochodzącym z gry Comanche 4. Dzięki niemu całe otoczenie wygląda bardzo autentycznie, niestety wymaga to odpowiednio mocnego komputera.

Uwaga: Omawiany program oddaje do naszej dyspozycji m.in. następujące elementy:

  • Misja single-player o nazwie Diplomatic Immunity, polegająca na odbijaniu z rąk terrorystów budynku Organizacji Narodów Zjednoczonych w Somalii.
  • Nowa mapa dla trybu multiplayer (sieć lokalna i Internet), zatytułowana Bridge over the Jubba River.
  • Transport oddziału za pomocą śmigłowca MH-6.
  • Wykorzystywanie gestów w celu efektywniejszego dowodzenia grupą uderzeniową.

Delta Force: Helikopter w Ogniu - więcej na temat gry

gra Delta Force: Helikopter w Ogniu

Delta Force: Helikopter w Ogniu

Delta Force: Black Hawk Down

Akcji

Pliki do gry Delta Force: Helikopter w Ogniu

Najlepsze Dema i Gry

Nova Raider: Evolution

Nova Raider: Evolution

Zagraj za Darmo!

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition PL + DLC - PC - 199,80 zł

kup w sklepie

PC 199,80 zł

Battlefield 1 PL + Steelbook - PC - 164,90 zł

kup w sklepie

PC 164,90 zł

One Piece Pirate Warriors 3 Gold Edition - PC - 158,90 zł

kup w sklepie

PC 158,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.09.2002 14:33
jot
4
Junior

kto pisze te teksty?!!!!! ''m.in. karabin kaliber 50mm'' jak ktos nie wie to 50mm to 5cm moze chodzi o armete bezodrzutowa a moze o karabin 0,5 ale cale czy 12,7mm a taka bron jest dosc powszechnie w uzyciu!!!!!, a także liczne pojazdy jak śmigłowce wojskowe pojazd jest to okreslenia czego co sie porusza po jakiejs powierzchni (najprosciej) chyba ze w gierze smiglowce smigaja po ulicach a samochody laduja na lotniskowcach!!!! MIsja ONZ w Somalii to nie glownie USA, ludzie!!!!

18.09.2002 15:07
odpowiedz
Bakcyl
24
Centurion

Hmmm, może pacyfista :-)