Need for Speed: Most Wanted (nowe samochody) (PC) (X360) (PS3) (WiiU) (PSV)

Wstęp

Need for Speed: Most Wanted to gra wyścigowa stworzona przez studio Criterion Games, czyli autorów bardzo popularnej serii Burnout, skupiająca się na zmaganiach piratów drogowych oraz nieugiętych stróżów prawa. W dalszej części tekstu zamieściliśmy wskazówkę związaną z odblokowaniem niedostepnych początkowo modeli samochodów.

Triki do gry

NOWE SAMOCHODY

W Need for Speed: Most Wanted nie zakupuje się w tradycyjny sposób nowych pojazdów, a pozyskuje je nieco inaczej. Główną metodą działania jest w tym przypadku staranna eksploracja całej mapy w poszukiwaniu tzw. punktów podmiany. Po odnalezieniu pozostawionego w świecie gry samochodu wystarczy do niego podjechać i zaakceptować wymianę, zdobywając go na stałe. Drugi ze sposobów jest nieco bardziej oczywisty i zakłada awansowanie na kolejne miejsca listy Most Wanted. Ma to miejsce za każdym razem gdy udało ci się wygrać wyścig z udziałem pełnoprawnego rywala do tytułu najbardziej poszukiwanego pirata drogowego.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 stycznia 2013

Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online

Zagraj za Darmo!

Need for Speed Shift - Classic - PC - 52,90 zł

kup w sklepie

PC 52,90 zł

The Crew - PC - 82,90 zł

promocja

PC 82,90 zł

Driver: San Francisco - PC - 59,90 zł

kup w sklepie

PC 59,90 zł

WRC 6 - PC - 148,90 zł

kup w sklepie

PC 148,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz