Dungeon Defenders (odnalezienie ukrytego pomieszczenia) (PC) (X360) (PS3)

Triki do gry

ODNALEZIENIE UKRYTEGO POMIESZCZENIA

Wykonanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do sekretnego pomieszczenia znajdującego się w świecie gry. Najważniejszą informacją jest to, że na poszukiwania tajnego pokoju możesz wyruszyć dopiero po pokonaniu ostatniego bossa w ramach głównego wątku fabularnego gry. Wybierz się mianowicie do tawerny i skieruj na piętro. Odszukaj pomieszczenie, nad którym zawieszony jest neon z napisem Open. Skorzystaj ze wspomnianych drzwi w celu przejścia do sekretnego pokoju. W pomieszczeniu tym odnajdziesz przede wszystkim po jednej unikalnej broni z każdego gatunku, a ponadto będziesz mógł zebrać 10000 jednostek many.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 października 2011

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Mount & Blade - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Deus Ex: Bunt Ludzkości - PC - 72,99 zł

kup w sklepie

PC 72,99 zł

Merchants of Kaidan - PC - 57,90 zł

kup w sklepie

PC 57,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz