Transformers: Zemsta upadłych (PC)

Kody do gry

Do wprowadzania przedstawionych poniżej kodów zalecane jest używanie kontrolera konsoli Xbox 360. W przypadku posiadania innego pada wymagane jest uprzednie ustalenie funkcji przypisanych poszczególnym przyciskom kontrolera (ma to znaczenie jedynie w przypadku kodu na jednostkę Starscream).

G1 Starscream – wybierz opcję Cheat Codes z menu głównego gry i wciskaj: B, A, B, RB, Y, RB.

Złoty Optimus Prime (tryb multiplayer) – wybierz opcję Cheat Codes z menu głównego gry i wciskaj: Góra, Dół, Lewo, Lewo, Prawo, Dół.

Złoty Megatron (tryb multiplayer) – wybierz opcję Cheat Codes z menu głównego gry i wciskaj: Dół, Góra, Prawo, Prawo, Lewo, Góra.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 13 lipca 2009

gra Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen - The Game

Akcji

Star Conflict

Star Conflict

Zagraj za Darmo!

Dragon Knight

Dragon Knight

Zagraj za Darmo!

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - PC - 63,90 zł

kup w sklepie

PC 63,90 zł

Mortal Kombat Komplete Edition  - PC - 34,99 zł

kup w sklepie

PC 34,99 zł

Mortal Kombat X Premium Edition PL - PC - 218,90 zł

kup w sklepie

PC 218,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz