Titan Quest: Immortal Throne (PC)

Kody do gry

W dowolnym momencie rozgrywki będziesz musiał spauzować grę. Skieruj się teraz do menu o nazwie UNLOCK CONTENT. Będziesz mógł wpisać poniższe kody, tak aby uzyskać dostęp do dodatkowych przedmiotów.

274267 – odblokowanie zestawu Shinobi Shozoku

925678 – odblokowanie zestawu Garb of the Great Merchant

437626 – odblokowanie zestawu Armament of Germania

373624 – odblokowanie zestawu Armament of Gaul

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 marca 2007

komentarze czytelników


adampot  2008-05-03 - 19:22

Wpisalem kody, wyskoczyły mi przedmioty ale ze mialem level niższy niz 30 wiec je wywalilem. A przy nastepnym wpisywaniu kodów napisano ze te kody juz uzyto. i nici z przedmiotów. Da sie to jakos odkręcic???

kreciuch  2008-05-03 - 19:55

Jedna postać może dany kod wpisać tylko jeden raz czyli np. nie możesz dwa razy użyć kody na set Shinobi Shizoku na tej samej postaci. Musisz zrobić sobie nową postać a następnie używając karawany( pierwsza jest w Helos) przerzucić przedmioty do innej postaci