Zeus: Pan Olimpu - poradnik do gry

Jak zbudować wielkie miasto tak aby ludzie byli szczęśliwi a bogowie zadowoleni? Nic prostszego, wystarczy że zaglądniecie do tego poradnika a wszystko stanie się dla Was jasne i oczywiste.

3 listopada 2009Autor solucji: Sukkub (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Poradnik do gry Zeus: Pan Olimpu zawiera wszystkie niezbędne informacje, potrzebne każdemu amatorowi zarządzania greckim polis - Zeus: Pan Olimpu - poradnik do gry

Poradnik do gry Zeus: Pan Olimpu zawiera wszystkie niezbędne informacje, potrzebne każdemu amatorowi zarządzania greckim polis. Zostały tu dokładnie wyjaśnione m.in. ścieżki rozwoju budynków mieszkalnych oraz kwestie finansowe i militarne.

Krzysztof "Sukkub" Szulc

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Zeus: Pan Olimpu - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 3 listopada 2009.

Kody do gry Zeus: Pan Olimpu

Patche (łatki) do gry Zeus: Pan Olimpu

gra Zeus: Pan Olimpu

Zeus: Pan Olimpu

Zeus: Master of Olympus

strategiczne

komentarze czytelników


tymczasowy2596  2001-08-05 - 15:52

W poradniku do Zeusa Sukkub podał, że można zapobiec rozprzestrzenianiu się kóz i owiec ogradzając je np. drzewami oliwnymi. Otóż stwierdziłem, że nie jest to dla zwierzaków żadne ogrodzenie - przechodzą. Zdecydowanie lepiej zręcznie rozmieścić farmy i domki postrzygaczy, mleczarnie i domy plantatorów. Kosztuje to rzecz jasna zmarnowanie części terenów pastwisk i ziem nadających się na uprawy. Trzeba to więc robić z głową! Co do wilków - ja osobiście stosuję metodę postawienia wieży obronnej w pobliżu miejsca, skąd wilki się mnożą. Po obsadzeniu wieży załogą (potrzebne drogowe połączenie z Pałacem!) łucznicy skutecznie wytłuką wszystkie wilki, a potem - w miarę jak co jakiś czas pojawiać się tam będzie kolejny - natychmiast będą je, na bieżąco, eliminować.