The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry

W poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony licznymi screenshotami.

10 kwietnia 2007Autor solucji: Krooliq (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, będącej piątą odsłoną jednej z niezwykle popularnych serii gier przygodowych - The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, będącej piątą odsłoną jednej z niezwykle popularnych serii gier przygodowych. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony licznymi screenshotami. Ponieważ poniższy tekst powstał w oparciu o anglojęzyczną wersję programu, w solucji postanowiłam użyć także oryginalnych nazw przedmiotów, które to umieściłam w nawiasach.

Zanim zaczniemy, mam tylko jedną krótką uwagę - gdy w niniejszym poradniku sugeruję przeprowadzenie rozmowy z jakąś postacią, mam na myśli wykorzystanie wszelkich dostępnych opcji dialogowych. W wielu momentach to właśnie rozmowy posuwają fabułę na przód, dlatego też rozmawiajcie o wszystkim ze wszystkimi napotkanymi bohaterami.

Nie przedłużając, życzę Wam udanej zabawy i zaczynajmy!

Karolina "Krooliq" Talaga

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 10 kwietnia 2007.

Aion

Aion

Zagraj za Darmo!

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

LEGO Batman 3: Poza Gotham - PC - 54,90 zł

promocja

PC 54,90 zł

Axel - Wielka Ucieczka PL - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Scooby Doo: Nawiedzone Bagno - PC - 34,90 zł

kup w sklepie

PC 34,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz