The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry

W poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage znajdziecie kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony licznymi screenshotami.

15 marca 2007Autor solucji: Krooliq (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, będącej piątą odsłoną jednej z niezwykle popularnych serii gier przygodowych - The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry The Secret Of Atlantis: Sacred Heritage, będącej piątą odsłoną jednej z niezwykle popularnych serii gier przygodowych. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia czekającej Was przygody, wzbogacony licznymi screenshotami. Ponieważ poniższy tekst powstał w oparciu o anglojęzyczną wersję programu, w solucji postanowiłam użyć także oryginalnych nazw przedmiotów, które to umieściłam w nawiasach.

Zanim zaczniemy, mam tylko jedną krótką uwagę - gdy w niniejszym poradniku sugeruję przeprowadzenie rozmowy z jakąś postacią, mam na myśli wykorzystanie wszelkich dostępnych opcji dialogowych. W wielu momentach to właśnie rozmowy posuwają fabułę na przód, dlatego też rozmawiajcie o wszystkim ze wszystkimi napotkanymi bohaterami.

Nie przedłużając, życzę Wam udanej zabawy i zaczynajmy!

Karolina "Krooliq" Talaga

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem The Secrets of Atlantis: The Sacred Legacy - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 15 marca 2007.

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget

Zagraj za Darmo!

Wizard101

Wizard101

Zagraj za Darmo!

Mafia II: Edycja Rozszerzona - Premium Games - PC - 64,90 zł

kup w sklepie

PC 64,90 zł

Assassin's Creed: Rogue - PC - 52,90 zł

promocja

PC 52,90 zł

Life is Strange Limited Edition - PC - 124,90 zł

kup w sklepie

PC 124,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz