Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Poradnik do gry strategicznej Emergency 4 zawiera opis wykonania dwudziestu zróżnicowanych misji, liczne porady dotyczące tego, jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniu i planować akcje oraz omówienie jednostek oraz narzędzi ratowniczych.

9 marca 2007Autor solucji: SirGoldi (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna - Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry

Nie ulega wątpliwości, że Emergency 4 to, podobnie jak poprzednie odsłony, gra bardzo trudna. Nie jest to zabawa dla każdego, gdyż nie polega ona na bezlitosnym mordowaniu ludzi, lecz na ratowaniu im życia. Jako że z reguły gracze wolą zrelaksować się w pierwszy sposób, seria Emergency nigdy nie zjednała sobie ogromnej rzeszy fanów. Jednak z roku na rok liczba jej sympatyków systematycznie wzrasta i miejmy nadzieję, że tendencja ta zostanie utrzymana. Emergency 4 oferuje dwadzieścia zróżnicowanych misji, które są mniej lub bardziej związane z ostatnimi wydarzeniami na świecie. Przyjdzie nam więc walczyć z żywiołami, niwelować skutki katastrof i robić wiele innych rzeczy dla uchronienia przed śmiercią setek ludzkich istnień. W niniejszym poradniku zawarłem opis przejścia wszystkich przygotowanych przez producenta scenariuszy. Dodatkowo wzbogaciłem go o kilka innych działów, które moim zdaniem są niezbędnym uzupełnieniem tegoż przewodnika. Tak więc znajdziecie w nim liczne porady dotyczące tego, jak skutecznie przeciwdziałać zagrożeniu i planować akcje, omówienie jednostek ratowniczych oraz narzędzi, jakie nierzadko przydadzą się w trakcie zadania. Opisy misji starałem się stworzyć w sposób możliwie przejrzysty i przystępny dla zwykłego gracza. Mam nadzieję, że postawiony przed sobą cel zrealizowałem. Każdy dział objaśniający, jak przeprowadzić daną akcję, składa się kolejno z: nagłówka (nazwa zadania), warunków, jakie należy spełnić, aby ją ukończyć, mapki wraz z zaznaczonymi istotnymi szczegółami, tekstu instruktażowego i kilku bądź kilkunastu ponumerowanych obrazków, do których odnośniki znajdziecie w treści opisu. W poradniku zamieściłem również informację na temat poziomu trudności poszczególnych misji. Sądzę, że jednymi z najważniejszych elementów, jakie pomogą Wam się zorientować w sytuacji, są mapki oraz obrazki. Niestety, nie zawsze możliwe było wskazanie absolutnie wszystkich obiektów czy rannych - przewodnik rozrósłby się do niewyobrażalnych rozmiarów.;) Przed Wami wiele godzin zabawy, życzę wszystkim dobrych wyników i mile spędzonego czasu z Emergency 4. Powodzenia!

PS. Od misji szóstej zrezygnowałem z dokładnego omawiania zadań poprzedzających misje główne, gdyż zupełnie mijałoby się to z celem. Moim zamiarem było jedynie pokazanie, o co w nich chodzi, a nie marnowanie miejsca na opisywanie zwykle losowych zdarzeń.

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Emergency 4: Global Fighters For Life - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 9 marca 2007.

Forge of Empires

Forge of Empires

Zagraj za Darmo!

Grepolis

Grepolis

Zagraj za Darmo!

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 214,90 zł

kup w sklepie

PC 214,90 zł

XCOM 2 - PC - 164,90 zł

kup w sklepie

PC 164,90 zł

Commandos: Behind Enemy Lines - PC - 7,90 zł

kup w sklepie

PC 7,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.02.2007 18:13
fan realu madryt i raula
63
Manolito

gre mam zainstalowaną,ale jeszcze nie miałem okazji zagrac,ale mimo wszystko sodziewam się problemów,a wiec poradnik przyda się