Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls IV: Oblivion - poradnik do gry

The Elder Scrolls IV: Oblivion - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bruma | Misje różne poradnik The Elder Scrolls IV: Oblivion

Two Sides of the Coin

Zleceniodawca: Arnora Auria;

Usłyszysz na mieście plotki o aresztowaniu męża Aurory. Gdy pójdziesz do niej porozmawiać z nią o tym, okaże się, że prawda w całej historii rozpadu ich związku jest nieco inna niż się wydaje. Poleci ci ona porozmawianie z Jorundrem w więzieniu w Brumie.

1 - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry
By Jorundr chciał z tobą rozmawiać, musisz zostać aresztowany - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry

By Jorundr chciał z tobą rozmawiać, musisz zostać aresztowany. Popełnij dowolne przestępstwo, a znajdziesz się w jego celi. Jego wersja okaże się być odwrócona o 180 stopni w stosunku do tego, co powiedziała Arnora. Zleci ci on jej zabicie.

Gdy porozmawiasz o tym z Arnorą, zaproponuje ci ona inne wyjście. Da ci amulet, który posłuży za dowód jej śmierci. Możesz przystać na jej sposób bądź po prostu ją zabić, lecz pierwsza opcja wydaje się być atrakcyjniejsza.

Zobaczywszy amulet, Jorundr poda ci lokalizację zakopanego skarbu, która zostanie oznaczona strzałką na mapie. Drogę do skrzyni zagrodzi ci skorumpowany strażnik z więzienia. Pokonaj go, po czym weź zawartość skarbu, po czym ostatni raz odwiedź dom Arnory - tylko po to by przekonać się o jej faktycznej śmierci.

A Brotherhood Betrayed

Zleceniodawca: Erline;

Z rozmów mieszkańców Brumy dowiesz się, że niedawno w mieście pojawił się łowca wampirów, który dokonał egzekucji na jednym z mieszkańców. Nikt nie jest jednak pewny szczerości jego intencji. Wejdź do Bradon Lirrian's House i porozmawiaj z Carusem Runelliusem. Użyj na nim Speechcraftu, a opowie ci on całą historię. Porozmawiaj też z Erline, żoną Bardona. Powie ci ona, byś dokładniej zbadał sprawę, gdyż jest przekonana o niewinności męża.

Raynir Dralas, bo tak nazywa się ów łowca, zatrzymał się w Olav's Tap and Tack. Porozmawiaj z karczmarzem - jeśli dobrze nad nim popracujesz Speechcraftem, da ci on klucz do pokoju Raynira. Przeszukaj go. Za szafką znajdziesz dziennik Gelebourne'a. Wróć z nim do Runelliusa. Musisz odnaleźć samego Raynira w Boreal Stone Cave.

UWAGA: Od tego punktu musisz odnaleźć łowcę w ciągu jednej doby, inaczej zdąży on uciec z łupem.

Nie masz innego wyjścia jak zabić gniewnego Dunmera - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry

Nie masz innego wyjścia jak zabić gniewnego Dunmera. Gdy się z nim uporasz, weź z jego ciała klucze i za ich pomocą wydostań amulet z pobliskiej skrzyni. Wróć z nim do Erline - w podzięce za oczyszczenie imienia jej męża odblokuje ona ukryte właściwości przedmiotu i ofiaruje ci go.

Lifting the Vale

Zleceniodawca: Tolgan \ Narina Carvain;

Gdy będziesz spacerował po Brumie, zaczepi cię mężczyzna imieniem Tolgan i powie, że jest wysłannikiem hrabiny Nariny Carvain, która oczekuje cię w zamku. Skieruj tam swe kroki. Okaże się, że potrzebuje ona pomocy w odnalezieniu pewnego antycznego przedmiotu do jej kolekcji. Gdy skończysz z nią rozmawiać, udaj się do Dragonclaw Rock.

Dragonclaw Rock - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry
Dragonclaw Rock
Sentinel - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry
Sentinel

Idź na zachód, w stronę posągu Sentinela, a następnie na północ. Dojdziesz do wejścia do podziemi Pale Pass. W środku znajdziesz szkielet, przy którym leżeć będą rozkazy (jest to autor dziennika, z którego korzystasz). Wyjdź z drugiej strony jaskini i idź w stronę wskazanych na mapie ruin. Na drodze stanie ci nieco ogrów.

Serpent's Trail to rozbudowane ruiny, na które składa się kilka sporych poziomów. Kolejność ich przechodzenia to Mouth of the Serpent, Scales of the Serpent, Venom of the Serpent. Jest także czwarty poziom - Fangs of the Serpent, który możemy przemierzyć zamiennie z Scales. Na ostatnim poziomie, Venom, spotkasz kapitana Akaviri. Daj mu rozkazy, które znalazłeś w Pale Pass. Tuż za nim znajduje się pokój, w którym jest poszukiwany przez ciebie amulet. Gdy wrócisz z nim do Hrabiny Carvain, otrzymasz w zamian Ring of the Vipereye.

2 - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry
3 - Bruma - Misje różne - The Elder Scrolls IV: Oblivion - Część 3 - Atlas świata - poradnik do gry