Randki Nocne życie Simów

The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

26 października 2005Autor solucji: Mal (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC

Randki

Można po Przedmieściu grasować samotnie i dobrze się przy tym bawić nawiązując przelotne znajomości, ale najfajniej jest chodzić na podryw i umawiać się na randki. By miłosne spotkanie doszło do skutku, należy na partnera wybrać osobę podobną do twojego Sima . Nic prostszego: w opcjach dialogowych, pod hasłem "zapytaj" znajdują się pytania o znak zodiaku, zainteresowania i czynniki działające na daną osobę pozytywnie i negatywnie . Wystarczy zagadnąć potencjalną "ofiarę". Bywa, że ktoś w ogóle nie chce odpowiadać na pytania zadawane przez obcą osobę. Dlatego warto zacząć kontakty od opowiedzenia dowcipu czy zaproponowania pogawędki. Simy o sympatyzujących ze sobą lub identycznych znakach zodiaku i podobnych aspiracjach dogadają się ze sobą raz-dwa. Upewnij się, czy twój Sim podoba się kobiecie, do której startuje: czy nie odrzuca jej otyłość? Czy lubi wodę kolońską? Rude włosy?

Serduszka polatujące wokół rozmówcy Sima dowodzą, że romans jest na dobrej drodze, a symbole błyskawic pojawiające się w oknie dialogowym i w wykazie znajomości danej osoby świadczą o "iskrzeniu się" między Simami. Mimo to nie zawsze wykorzystanie opcji dialogowej oznaczonej błyskawicą przynosi pozytywny efekt.

Zaproponowanie randki osobie, z którą Sima wiąże przyjaźń to bułka z masłem - Randki - Nocne życie Simów - The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

Zaproponowanie randki osobie, z którą Sima wiąże przyjaźń to bułka z masłem. Na randkę można partnera zaprosić przez telefon lub bezpośrednio . Dzwoniąc do wybranej osoby należy zdecydować, czy spotkacie się w domu, czy na mieście. W tym drugim przypadku to twój Sim wybiera dokładnie miejsce spotkania wydając dyrektywy taksówkarzowi, czy wsiadając do samochodu.

Nie należy umawiać się na randkę w obecności innej osoby, z którą romansowało się wcześniej, bo może dojść do sceny zazdrości nawet, jeśli Sim nie był z daną kochanką na randce.

Jak sprawić, by randka była udana?

W chwili rozpoczęcia miłosnego spotkania z prawej strony ekranu pojawia się wskaźnik jakości randki . Tuż pod nim jest wizerunek partnera , a obok wskaźnik aspiracji tej osoby, na który należy kliknąć, by ukazały się jej oczekiwania i obawy. Kierując się nimi w tym samym stopniu co własnymi, Sim sprawia radość na randce zarówno sobie jak i drugiej stronie. Trzeba dbać o ciekawy program randki. Gdy tylko wykonywanie danej czynności przyniesie profit w postaci punktów za spełnienie pragnienia, warto przerwać i wziąć się za coś nowego. W czasie pomiędzy uczestnictwem w rozmaitych atrakcjach oferowanych przez kluby dzielnicy rozrywki warto zrobić pauzę na pocałunek czy chwilę flirtu szczególnie, gdy Simy wykazują takie pragnienia.

Wspólna wizyta w restauracji zaspokaja wiele potrzeb jednocześnie: pozwala na spokojną konwersację przy stole, obniża poziom głodu i realizuje pragnienie wspólnego jedzenia. Będąc na randce wystarczy zaczepić kierownika sali w restauracji, by partner podążył za twoim Simem do stołu . Po chwili podchodzi kelner (lub kelnerka) i podaje napoje, następnie stoi obok gościa czekając i zabawiając go rozmową. Należy samemu zagadnąć kelnera, by przyniósł jedzenie.

Niezłym pomysłem na wspólne spędzanie czasu na randce jest śpiewanie karaoke w duecie - Randki - Nocne życie Simów - The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

Niezłym pomysłem na wspólne spędzanie czasu na randce jest śpiewanie karaoke w duecie. Warto też wybrać się razem na parkiet i wspólnie potańczyć.

Nowa opcja w dialogach pozwala na rozpoczęcie tzw - Randki - Nocne życie Simów - The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

Nowa opcja w dialogach pozwala na rozpoczęcie tzw. wolnego tańca . W czasie jego trwania są dostępne opcje dodatkowe, jak cmoknięcie, położenie głowy na ramieniu partnera lub zsunięcie rąk niżej . Wszystko to bardzo sprzyja zbliżeniu. Do rozpoczęcia wolnego tańca nie jest potrzebny lokal, ani nawet muzyka. Można rozpocząć ten rodzaj miłosnego ataku w dowolnym miejscu i czasie, nie koniecznie w trakcie randki.

By randka stała się szczególnie gorąca, potrzebne jest podwójne łóżko, kanapa, samochód czy duża wanna z hydromasażem - Randki - Nocne życie Simów - The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

By randka stała się szczególnie gorąca, potrzebne jest podwójne łóżko, kanapa, samochód czy duża wanna z hydromasażem . Należy namówić partnera, by przyłączył się do twojego Sima, a potem zaproponować małe "bara-bara". Często konieczne jest przesunięcie się wewnątrz wanny czy na kanapie, by partner mógł się przyłączyć.

Romans pielęgnowany należycie owocuje kosztownymi prezentami i kwiatami - Randki - Nocne życie Simów - The Sims 2: Nocne Życie - poradnik do gry

Romans pielęgnowany należycie owocuje kosztownymi prezentami i kwiatami . Jeśli Sim nie sprawdza się jako romantyczny kochanek - może otrzymać list o rozstaniu .