Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Farming Simulator 15 - poradnik do gry

Farming Simulator 15 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój gospodarstwa w skrócie w Farming Simulator 15 | Ważne informacje Farming Simulator 15 poradnik

Ostatnia aktualizacja: 23 lipca 2019

Nowa bryka wyznacznikiem rozwoju. - Rozwój gospodarstwa w skrócie w Farming Simulator 15 | Ważne informacje - Farming Simulator 15 - poradnik do gry
Nowa bryka wyznacznikiem rozwoju.

1. Przygodę zaczynasz, posiadając maszyny pozwalające tylko na uprawę zbóż (pszenica, jęczmień oraz rzepak). Najbardziej opłacalne będę dwie pierwsze uprawy, dlatego zacznij właśnie od nich.

2. Jeżeli możesz, już na samym początku skorzystaj z zapasów w magazynie (sprzedaj je) lub pożyczki, aby jak najszybciej zakupić opryskiwacz (pozwoli to na dwukrotne zwiększenie plonów).

3. Cały czas koordynuj swoją pracę i sprzedawaj plony, aby zarobić pieniądze na kolejne potrzebne maszyny - nową przyczepę, wydajniejszy siewnik, a dalej lepszy kombajn i nowe ciągniki.

4. Posiadając odpowiednie narzędzia, nie wstrzymuj się zbyt długo z kupnem nowego pola, ale też nie przeinwestuj - musisz być pewny, że na nowo kupionym gruncie będziesz miał czym pracować.

5. Korzystaj z dodatkowych opcji zarabiania pieniędzy - spróbuj wycinki drzew, hodowli zwierząt oraz wykonuj misje. Posiadając sześć pól i całkiem wydajny sprzęt, możesz powoli myśleć o obraniu odpowiedniego kierunku dla swojego gospodarstwa (specjalizacji).

6. Nie skupiaj się od razu na wszystkim. Dopiero mając pewne podłoże, zacznij hodowlę zwierząt lub produkcję biopaliw. Nowa działalność zwykle wymaga pewnego wkładu początkowego, a wydane pieniądze nie zwrócą się od razu.

7. Postaraj się przejść na uprawę roślin bulwiastych, których sprzedaż przynosi większe zyski. Jeśli jednak nie chcesz inwestować w nowy sprzęt, upewnij się, że ciągle udoskonalasz te maszyny i narzędzia, które potrzebne są przy zbiorach zboża.

8. Gdy będziesz już posiadać całkiem dobry kapitał, zainwestuj w maszyny potrzebne do produkcji biopaliw lub zajmij się "na maksa" hodowlą krów. Dalsze zyski inwestuj w budynki (najlepiej te niewymagające "opieki", np. panele słoneczne).