Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls II - poradnik do gry

Dark Souls II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

10. Walka | Dark Souls II poradnik Dark Souls II

Ostatnia aktualizacja: 24 lipca 2019

W tym rozdziale dowiesz się jakich styli walki możesz używać grze oraz jak dobrać broń odpowiednią do danego stylu. Znajdziesz tutaj także informacje, jak dostosować styl walki do różnych rodzajów przeciwników. Wyszczególnione zostały także statystyki, na które warto zwrócić uwagę podczas pojedynków. Zapisanych zostało także kilka złotych zasad, dzięki którym walka z przeciwnikami, nawet tymi najsilniejszymi, stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Style walki

Dostosuj styl walki do przeciwnika - 10. Walka | Dark Souls II - Dark Souls II - poradnik do gry
Dostosuj styl walki do przeciwnika

Przemierzając świat gry i spotykając na swojej drodze przeróżnych przeciwników, możesz korzystać z kilku styli walki, w zależności od wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.

Broń jednoręczna i tarcza - ten system walki jest idealny na początku rozgrywki. Na tym etapie nie warto się wychylać spoza tarczy. Cierpliwość jest podstawową cechą, w którą należy się uzbroić aby osiągnąć sukces. Taki styl walki doskonale nadaje się podczas pojedynków z szybkimi i zwinnymi przeciwnikami. Dzięki tarczy możemy wtedy zablokować większość ich ciosów i w odpowiednim momencie wyprowadzić atak. Staraj się (przynajmniej na początku), nie uderzać więcej niż dwa razy. Walka będzie trwała dłużej, jednak sukces bardziej realny.

Dwuręczna ciężka broń - styl walki przeznaczony dla bardziej zaawansowanych graczy. Nadaje się idealnie podczas starć z silnymi, powolnymi przeciwnikami. Blokowanie ich ataków tarczą nie zawsze przynosi skutek, dlatego też, warto trenować robienie uników. Podczas walki z takim przeciwnikiem, możemy wykorzystać jego powolność i w momencie jego ataku, zrobić unik i wykorzystać czas na zadanie ciosu. Najlepiej działać wtedy według schematu obserwacja-unik-atak-oddalenie.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie