God of War: Ascension - poradnik do gry

Poradnik do gry God of War: Wstąpienie stanowi pełne kompendium tej gry. Zawiera dokładny opis przejścia całej kampanii dla pojedynczego gracza wraz z licznymi poradami dotyczącymi prowadzenia starć z bossami. Opisane zostały również wszystkie znajdźki.

26 marca 2013Autor solucji: ochtywzyciu (gry-online.pl) - dotyczy wersji PS3
Poradnik do gry God of War: Wstąpienie zawiera opis przejścia trybu dla jednego gracza wraz z poradami dotyczącymi prowadzenia walki z przeciwnikami, ze szczególnym uwzględnieniem potyczek z bossami oraz pierwszych spotkań z danym typem wrogów - God of War: Ascension - poradnik do gry

Poradnik do gry God of War: Wstąpienie zawiera opis przejścia trybu dla jednego gracza wraz z poradami dotyczącymi prowadzenia walki z przeciwnikami, ze szczególnym uwzględnieniem potyczek z bossami oraz pierwszych spotkań z danym typem wrogów. Dodatkowo podane zostało położenie oczu Gorgony oraz piór Feniksa pozwalających jak najszybciej rozwinąć życie i manę bohatera do maksymalnego poziomu. Pragnący jeszcze bardziej wzmocnić swojego podopiecznego znajdą w opisie przejścia lokalizację czerwonych skrzyń zawierających zasoby do ulepszania oręża.

W poradniku znajdują się również osobne rozdziały poświęcone artefaktom, zniszczonym skrzyniom, oczom Gorgony i piórom Feniksa. Artefakty służą do urozmaicenia sobie rozgrywki po pierwszym przejściu trybu dla jednego gracza. Zniszczone skrzynie oprócz czerwonych kul wzbogacą o osiągniecie. Natomiast oczy Gorgony i pióra Feniksa pozwolą na jak najszybsze rozwinięcie życia i many bohatera do maksymalnego poziomu.

Poradnik do gry God of War: Wstąpienie zawiera:

  • Bogato ilustrowany opis przejścia trybu dla jednego gracza.
  • Położenie oczu Gorgony i piór Feniksa wraz z opisem jak je pozyskać.
  • Położenie Artefaktów wraz z opisem jak je pozyskać.
  • Położenie zniszczonych skrzyń
Oznaczenia użyte w poradniku - God of War: Ascension - poradnik do gry

Oznaczenia użyte w poradniku:

  • Kolor zielony oznacza oczy Gorgony i pióra Feniksa
  • Kolor brązowy oznacza Artefakty
  • Kolor pomarańczowy oznacza zniszczone skrzynie
  • Kolor niebieski oznacza notatki, wpisy, itp.

Robert Frąc (www.gry-online.pl)

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem God of War: Ascension - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 26 marca 2013.

gra God of War: Wstąpienie

God of War: Wstąpienie

God of War: Ascension

Akcji

Nova Raider: Evolution

Nova Raider: Evolution

Zagraj za Darmo!

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

Tekken 6 Essentials - PS3 - 59,90 zł

kup w sklepie

PS3 59,90 zł

Mortal Kombat - PS3 - 59,90 zł

kup w sklepie

PS3 59,90 zł

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - PS3 - 79,90 zł

kup w sklepie

PS3 79,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.03.2013 01:15
SokolbPL
13
Legionista

Niedługo to chyba trzeba będzie pisać poradniki do książek. Na co komu poradnik GoW? W skrócie: idź do przodu, rozwal wszystkie skrzynki i zabij wszystko co się rusza...

29.03.2013 00:01
odpowiedz
Gurosh
3
Junior

SokolbPL - w takim razie co Ty tutaj robisz pajacu?=D Hater najniższej klasy. Niektórzy gracze wchodzą na takie strony żeby sobie pomóc ale Ty pewnie oczywiście najzwyczajniej w świecie nie potrafisz się do tego przyznać lamusie =[ Ściągnij sobie lepiej Pustyni i w Puszczy na EBOOK'a =] Pozdrawiam

27.04.2013 15:16
odpowiedz
redzgred
1
Junior

Bardzo fajny poradnik i bardzo fajnie że komuś chcę się to pisać. God of War niby prosta gra ale nie do końca to prawda.

28.04.2013 10:12
odpowiedz
NewPlayerFTW
1
Junior

Hejterzy jak SokolbPL powinni zostac bardziej zweryfikowani i niedopszczeni do wypowiedzi na forum ...
Jeżeli hejter jak on przechodzi gre na najprostszym poziomie bez potrzeby posiadania wszystkich oczu Gorgon oraz piór feniksa , bo nie wychodzi z walki z kolosami na ledwości i bez przyjemnego pocenia się , to niepotrzebny mu poradnik .. Są gracze którzy obalają gry na poziomie Tytan i po odblokowaniu wyższego ponownie to robią z większą mocą .. PoZDRO DLA FANÓW SERII !!!

08.07.2013 18:39
odpowiedz
Snow258741258963
19
Legionista

Zgodzę się z tobą NewPlayerFTW granie na wysokich poziomach jest znacznie przyjemniejsze niż na niższych. Satysfakcja na koniec gry jest nieporównywalnie lepsza. A co do poradnika może się przydać do znajdowania oczów i piórek. SokolbPL pisze że lecisz i walisz wszystko na drodze. Zagraj na większym poziomie i znajdź wszystkie ukryte przedmioty , wbij platynę i wtedy napisz komentarz.

13.09.2013 13:43
odpowiedz
granturismo19
1
Junior

Dzięki za poradnik. Przechodzę drugi raz grę na poziomie trudnym. Dobrze będzie zebrać wszystkie oczy gorgony, pióra feniksa i czerwony orby, bo jak się dojdzie do 30 rozdziało - wyzwanie Archimedesa, to niezwłocznie będzie nam wszystko na maxa potrzebne. Pozdrawiam.

13.05.2014 13:41
odpowiedz
Sesii
1
Junior

Witam mam problem w przejsciu do Delf gdy skacze na druga strone caly czas postac spada i ginie czy ktos wie o co tutaj chodzi ? Z gory dziekuje i pozdrawiam

30.01.2016 21:55
odpowiedz
Slender1803
1
Junior

Troche słabo że trzeba płacic żeby zobaczyć niektóre strony ;/

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze