Młody Doktor: Łapy i Pazury [PC]

Paws & Claws Pet Vet. Młody Doktor: Łapy i Pazury to stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach zwierząt gra strategiczna, pozwalająca wcielić się w rolę szefa kliniki weterynaryjnej. Gracz ma za zadanie opiekować się chorymi i zranionymi zwierzakami, ale także dbać o kondycje finansową i rozwój lecznicy. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie Radon Labs.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Młody Doktor: Łapy i Pazury data premiery gry na PC:

13 lutego 2006 ( światowa data premiery )

16 sierpnia 2007 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Paws & Claws Pet Vet:

Dogz 5
Młody Doktor 3: Lecznica dla zwierząt
Zoo Vet: Endangered Animals

Strategiczne

Pet Vet jest kolejnym już produktem z regularnie poszerzanej serii Paws & Claws. W przeszłości w tej serii ukazały się już bowiem takie gry jak Pet School, w której koncentrowaliśmy się na szkoleniu różnorakich zwierzaków, czy Pet Resort, gdzie zajmowaliśmy się prowadzeniem ośrodka wypoczynkowego dla popularnych czworonogów. Tym razem zdecydowano się na jeszcze inny pomysł. Zgodnie z tym co może sugerować tytuł, Pet Vet daje możliwość wcielenia się w postać weterynarza.

W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad całą klikniką dla zwierząt. Dbanie o finanse tej instytucji zepchnięto troszkę na dalszy plan, choć naturalnie pieniądze potrzebne są do stałego rozwoju. To dzięki nim możemy opiekować się większą liczbą zwierzątek, zwiększać rozmiary kliniki lub kupować nowocześniejszy sprzęt. Podstawowym zadaniem gracza jest sprawowanie opieki nad przynoszonymi do kliniki chorymi lub zranionymi zwierzakami. W tym celu należy wykonywać różnorakie czynności, mające na celu przywrócenie milusińskich do pełni zdrowia. Wszystkie te akcje są dokładnie przez grę objaśniane. Pet Vet nie jest bowiem skomplikowaną strategią.

W sumie musimy radzić sobie z ponad dwudziestoma różnymi problemami. Jeśli chodzi o same zwierzaki, zajmujemy się leczeniem między innymi psów, kotów, królików, świnek morskich, ptaków, a nawet koni. Ponadto z wyleczonymi zwierzakami można się bawić, choć nie zostało to ukazane w tak rozbudowany sposób, jak chociażby w grze Fetch.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 8.4 / 10 na podstawie 161 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Sumerian City

Sumerian City

Zagraj za Darmo!

Plemiona 2

Plemiona 2

Zagraj za Darmo!

Europa Universalis IV: Mare Nostrum Content Pack - PC - 18,50 zł

kup w sklepie

PC 18,50 zł

Sid Meier’s Civilization VI Digital Deluxe PL - PC - 298,90 zł

kup w sklepie

PC 298,90 zł

Sid Meier’s Civilization VI PL - PC - 198,90 zł

kup w sklepie

PC 198,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz