Shrek Super Party [PS2]

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks. Spora część przygód zielonego ogra i jego kompanów powstała na podstawie filmowego pierwowzoru.

wersja językowa:
angielska

Shrek Super Party data premiery gry na PS2:

13 listopada 2002 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

13 lutego 2003 ( Europejska premiera PAL )

13 listopada 2002 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Shrek Super Party:

EyeToy: Play
Sega Superstars
Hasbro Family Game Night

Towarzyskie

Shrek Super Party to gra z gatunku party game, przygotowana z myślą o zabawie przede wszystkim w trybie multiplayer. Jej inspiracją jest animacja komputerowa zatytułowana Shrek, która wyszła ze stajni wytwórni DreamWorks. Spora część przygód zielonego ogra i jego kompanów powstała na podstawie filmowego pierwowzoru. Czterech użytkowników jednocześnie wcielić się może w jednego z sześciu bohaterów – do wyboru jest Shrek, Księżniczka Fiona, Lord Farquaad, Osioł, Monsieur Hood i Thelonius.

Developerzy oferują trzy tryby gry – multiplayer boardgame, mini-gry oraz singleplayer vs. AI. Niezależnie od tego czy użytkownicy zdecydują się na rozgrywki drużynowe czy też staną ze sobą w szranki, do dyspozycji maja trzydzieści naładowanych akcją rozgrywek. Nie sposób przytoczyć tu wszystkich, jednak do ciekawszych należą: „jazda” na beczkach po arenie, skakanie po liściach porastających jezioro, „strzelanie” farbą do ramion wiatraka czy też układanie według określonego klucza ceglastych, kolorowych klocków.

Wirtualne środowisko jest niemalże pełnym odwzorowaniem pięciu miejsc znanych z filmu, np. słonecznikowe pole czy las Monsieur Hooda. Zabawa toczy się również w niewystępujących w pierwowzorze sceneriach, chociażby w morzu chmur, przemierzanym przez bohaterów na lotniach. Warto dodać, że wizualnej zmianie uległy wszystkie postaci. Poddano jest istotnej deformacji, w wyniku której ich niewielkie i drobne ciałka wyposażono w gigantyczne głowy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4   Nośnik: 1 DVD   Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB, Multitap  

Wizard101

Wizard101

Zagraj za Darmo!

My Little Farmies

My Little Farmies

Zagraj za Darmo!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
30.07.2007 00:04
fifek9000
63
Samotny Bohater

gra jest do kitu