Język Polski w ZOO [PC]

Jezyk Polski w ZOO. Język Polski w ZOO jest pozycją, przygotowaną z myślą o tych użytkownikach, którzy w szkole podstawowej mają problemy z ortografią. Gra pozwala na przećwiczenie kwestii, sprawiających trudności oraz zapoznanie się z zasadami pisowni, opatrzonymi wieloma przykładami.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Język Polski w ZOO data premiery gry na PC:

10 października 2001 ( światowa data premiery )

10 października 2001 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Jezyk Polski w ZOO:

Królik Bystrzak dla Przedszkolaka: Po gwiazdkę z nieba
Matematyczne przygody myszki Mia
Alik: Mój pierwszy alfabet

Logiczne, edukacyjne

Język Polski w ZOO jest pozycją, przygotowaną z myślą o tych użytkownikach, którzy w szkole podstawowej mają problemy z ortografią. Gra pozwala na przećwiczenie kwestii, sprawiających trudności oraz zapoznanie się z zasadami pisowni, opatrzonymi wieloma przykładami. Zaimplementowane zadania polegają na układaniu słów według alfabetu, liczeniu sylab oraz rozpoznawaniu części mowy i zdania. Dowiedzieć się też można co nieco o zasadach, rządzących koniugacją, stopniowaniem przymiotników i słowotwórstwem. Sprawdzeniem zdobytej wiedzy jest napisanie dyktanda. Sztuczna Inteligencja samodzielnie dostosowuje poziom trudności do wieku dziecka i programu realizowanego w szkole.

Aby nakłonić malucha do nauki, developerzy odbywające się „lekcje” przenieśli do zoo. Wraz z napotkanym tam zającem Bartkiem, trzeba wyleczyć chorujące zwierzęta. Aby zdobyć niezbędne w kuracji leki, należy poprawnie wykonać konkretne ćwiczenia. W ramach wdzięczności zdrowe już zwierzątko prezentuje kilka zabawnych sztuczek. Dodatkową zachętą do pogłębiania wiedzy są napotykane co rusz liczne i kolorowe animacje w rolach głównych z mieszkańcami ogrodu zoologicznego. Przygotowane one zostały przez Milana Lesniaka – czeskiego reżysera dobranocek.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 90 MHz, 8 MB RAM

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

A-Men - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

3SwitcheD - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz