Avatar: The Legend of Aang [PC]

Avatar: The Last Airbender. Avatar: The Last Airbender jest grą akcji z elementami gatunku cRPG, opartą na popularnym serialu animowanym, emitowanym przez dziecięcy kanał telewizyjny Nickelodeon. Bohaterem jest Aang – chłopiec podejrzewany o bycie wcieleniem Ducha Planety. Wraz z trzema przyjaciółmi (Katara, Sokka i Haru) wyrusza na wyprawę, mającą przywrócić równowagę świata.

wersja językowa:
angielska

Avatar: The Legend of Aang data premiery gry na PC:

10 października 2006 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

10 października 2006 ( premiera w USA )

gry podobne do Avatar: The Last Airbender:

Władca Pierścieni: Powrót Króla
Rayman 3: Hoodlum Havoc
The Hobbit

Akcji, TPP, fantasy, seriale animowane, elementy RPG

Avatar: The Last Airbender jest grą akcji z elementami gatunku cRPG, opartą na popularnym serialu animowanym, emitowanym przez dziecięcy kanał telewizyjny Nickelodeon. Bohaterem jest Aang – chłopiec podejrzewany o bycie wcieleniem Ducha Planety. Wraz z trzema przyjaciółmi (Katara, Sokka i Haru) wyrusza na wyprawę, mającą przywrócić równowagę świata.

Pomimo określania gry mianem cRPG, o wiele większy nacisk położono na walki, nie odbiegające swoją dynamiką od wielu bijatyk. Bohaterowie posługują się różnorodnymi sztukami walki, a ponadto wspierają się magią, opartą na opanowaniu czterech żywiołów: Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia.

Wraz z rozwojem fabuły i pokonywaniem kolejnych wrogów, postaci zyskują punkty doświadczenia, za które polepszają swoje umiejętności, poznają nowe czary i techniki. W tym aspekcie gra nie odbiega od innych produkcji typu cRPG.

Walczymy używając przycisku, odpowiedzialnego za atak, a bronimy się za pomocą bloku. Ponadto, wykorzystując odpowiednią kombinację klawiszy, odpalamy ataki specjalne i czary. Swoje ciosy możemy łączyć w efektowne kombinacje. Walka zużywa Chi – energię duchową bohaterów. Dlatego też w trakcie starcia wskazane jest przełączanie się pomiędzy nimi. Ataki specjalne przyporządkowujemy do odpowiednich klawiszy za pośrednictwem menu gry.

W trakcie rozgrywki bohaterowie zwiedzają cały, znany z serialu, świat - odwiedzają wszystkie cztery narody, zamieszkujące krainy Avatara, spotykają znane postaci, a także poznają zupełnie nowe. Podobnie sprawa przedstawia się w przypadku potworów – walczyć można nie tylko ze stworami znanymi z telewizji, lecz także z nowymi, wymyślonymi specjalnie na potrzeby gry. Wrażenie uczestnictwa w animowanej serii potęguje kreskówkowa, pełna kolorów grafika.

Tryb gry: single player  
Ocena gry 8.2 / 10 na podstawie 189 ocen czytelników.  

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

DRAGON BALL XENOVERSE 2 PL + DLC - PC - 138,40 zł

kup w sklepie

PC 138,40 zł

One Piece Pirate Warriors 3 - PC - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

Mafia III Digital Deluxe PL - PC - 248,90 zł

kup w sklepie

PC 248,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.08.2007 20:57
Darth Father
95
Dungeon Master

Gra jest nudna i lipna

28.09.2008 11:38
odpowiedz
sopelek1996
2
Junior

wcale że nie jest fajna i wciągająca

01.03.2009 13:19
odpowiedz
cichy1995
1
Junior

Elo. Mam jedno pytanie co trzeba zrobic żeby pokonac tego Hej Baj'a

17.03.2009 22:29
odpowiedz
Daredel
2
Junior

cyztą grę można ściągnąć albo kupić bo bym bardzo chciał pograć PLZ

23.03.2010 22:41
odpowiedz
=D=2
38
Legend

Ha, gra jest mało popularna, a o nowej części cały czas trąbią..