Królowa Śniegu [PC]

Krolowa Sniegu. Kolejny tytuł z serii edukacyjnych programów dla najmłodszych graczy, wydawanych przez firmę Aidem Media. Fabuła nawiązuje do baśni Jana Christiana Andersena opowiadającej o wędrówce Gerdy, szukającej w mroźnej krainie, swego narzeczonego Kaia, zaczarowanego przez równie piękną co bezlitosną Królową Śniegu.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Królowa Śniegu data premiery gry na PC:

12 maja 2006 ( światowa data premiery )

12 maja 2006 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Krolowa Sniegu:

Reksio i Skarb Piratów
Reksio i Czarodzieje
Bolek i Lolek: Olimpiada Letnia

Logiczne, edukacyjne, dla dzieci, polskie, baśń

Królowa Śniegu to kolejny tytuł z serii edukacyjnych programów dla najmłodszych graczy, wydawanych przez firmę Aidem Media. Fabuła nawiązuje do baśni Jana Christiana Andersena opowiadającej o wędrówce Gerdy, szukającej w mroźnej krainie, swego narzeczonego Kaia, zaczarowanego przez równie piękną co bezlitosną Królową Śniegu. Sama przygoda jest jednak okazją dla dzieci do sprawdzenia swych umiejętności w wielu zakresach, np.: spostrzegawczości, umiejętności zapamiętywania i kojarzenia faktów, logicznego myślenia, wyobraźni itp.

Każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie. Twórcy programu przygotowali wiele atrakcji, takich jak: lodowe memo pozwalające wykazać się spostrzegawczością; zabawa z prezentami wróżek, sprawdzająca poziom logicznego myślenia, a także umiejętność rozpoznawania liter, cyfr, kolorów i kształtów oraz rozwijające kreatywność i wyobraźnię animowane puzzle. Na dodatek dzieci mogą pobawić się w tworzenie witraży, kreatora mody, reżysera filmowego, hodowcę zaczarowanych roślinek, poetę czy w końcu malarza. Do tego dochodzą elementy czysto rozrywkowe i przygodowe: zręcznościowa zabawa w zamku królowej, przedzieranie się przez królewski ogród, spłatanie figla szefowi gwardzistów itp.

Firma Aidem Media mająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów dla dzieci, zadbała również o to, by oprawa graficzna i muzyczna bez problemu trafiły w gusta tej części odbiorców.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium II 400 MHz, 64MB RAM, Windows 98/Me/2000/XP, 550MB na HDD

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Bad Piggies - PC - 24,90 zł

kup w sklepie

PC 24,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz