Pies Ciapek [PC]

Super Dog. Pies Ciapek to pozycja przeznaczona dla najmłodszych graczy, w której mogą oni wcielić się w rolę sympatycznego, tytułowego zwierzaka. Ciapek ma nie lada kłopot – pewnego dnia podczas zabawy zapędził się w las i zgubił się, a teraz musi odnaleźć drogę do domu.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Pies Ciapek data premiery gry na PC:

18 października 2005 ( światowa data premiery )

18 października 2005 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Super Dog:

Muminki: W Dolinie Muminków
Pszczółka Maja: Wielka Burza
Mustang z Zielonej Doliny

Akcji, o psach

Pies Ciapek to pozycja przeznaczona dla najmłodszych graczy, w której mogą oni wcielić się w rolę sympatycznego, tytułowego zwierzaka. Ciapek ma nie lada kłopot – pewnego dnia podczas zabawy zapędził się w las i zgubił się. Na dodatek most, którym dostał się do lasu, zawalił się, tym samym odcinając mu drogę powrotną. Jedyną szansą na szczęśliwy powrót jest odbudowanie mostu, a może tego dokonać tylko bóbr, który, na nieszczęście, został schwytany przez kłusownika i uwięziony w klatce. Zatem, gracz, kierując Ciepakiem, musi sprostać licznym wyzwaniom, w tym: odnaleść właściwą drogę powrotną, uwolnić nieszczęśnika czy pomóc mu odbdować zawaloną konstrukcję.

W trakcie rozgrywki gracz musi rozwiązać wiele zagadek i problemów oraz podjąć ważne decyzje. Program uczy dzieci spostrzegawczości, zapamiętywania szczegółów, kojarzenia i logicznego myślenia. Poza tym zawiera w sobie niezwykle ważne przesłanie: pomagaj innym, bo i Ty możesz potrzebować kiedyś pomocy.

Całość zmagań dopełnia bajkowa, kolorowa grafika 3D. Należy również dodać, że gra jest pozbawiona przemocy, zatem doskonale nadaje się dla bardzo młodych użytkowników.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 9,00 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 600 Mhz, 128 MB RAM

komentarze czytelników


wojtul  2010-02-06 - 19:32

Właśnie rozważam kupno tej gry. Tylko nie mogę się zdecydować czy kupić to czy Dragon's age?

fafikozoom  2011-02-11 - 09:35

Ha.Ha.Ha