Top Gear Road iOS

Top Gear Road to opracowana z myślą o systemie iOS gra logiczna, która łączy mechanizmy match-3 z elementami wyścigów. Gracz musi łączyć symbole w kombinacje minimum trzech tego samego typu. Różne ciągi wywołują różne reakcje i w ten sposób możemy kontrolować ruch auta na trasie.

Logiczne, samochodowe, połącz trzy elementy.

Top Gear Road - screen - 2017-08-11 - 352597Top Gear Road - screen - 2017-08-11 - 352596

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Top Gear Road | iOS

grudzień2017

Apple iOS
Okładka Top Gear Road (iOS)
Top Gear Road

Top Gear Road to wydana na platformę Apple iOS mobilna gra logiczna. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją fińskie studio Motorious Entertainment. Zgodnie z tytułem, projekt bazuje na popularnym programie telewizyjnym Top Gear, emitowanym przez brytyjską stację BBC.

Mechanika

W grze udajemy się na podróż przez drogi Wysp Brytyjskich, Francji, Włoch oraz innych regionów Europy. Poza zwiedzaniem i braniem udział w wyścigach, zajmujemy się gromadzeniem floty samochodów oraz wypełnianiem zadań wzorowanych na wyzwaniach z telewizyjnego pierwowzoru.

Sama jazda odbywa się za pośrednictwem mechanizmów typowych dla gier logicznych typu match-3. Na planszę wrzucane są więc losowo różnokolorowe symbole, a naszym zadaniem jest takie nimi manipulowanie, aby tworzyć kombinacje minimum trzech tego samego rodzaju. Typy tych ciągów oraz ich długość wpływają na ruch samochodu. Wydarzenia obserwujemy z kokpitu, więc musimy cały czas kontrolować co dzieje się na drogach i odpowiednio na to reagować dopasowując symbole odpowiedni odo sytuacji podczas wyścigu.

Każdą trasę możemy pokonywać wielokrotnie, próbując bić rekordy własne i te wypracowane przez resztę społeczności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Top Gear Road

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Top Gear Road - mobilna adaptacja telewizyjnego przeboju będzie grą match-3
Top Gear Road - mobilna adaptacja telewizyjnego przeboju będzie grą match-3

wiadomość11 sierpnia 2017

Firma BBC Worldwide oraz studio Motorious Entertainment zapowiedziały Top Gear Road, czyli mobilną grę logiczną stanowiącą adaptację popularnego programu telewizyjnego dla miłośników motoryzacji.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz