Combat Squad: Project Wednesday iOS

Combat Squad: Project Wednesday to opracowana z myślą o systemie iOS mobilna strzelanka. Produkcja koncentruje się na potyczkach multiplayer, w których na każdego gracza przypada pięcioosobowy oddział najemników. Bezpośrednio kontrolujemy jednego z nich, a pozostałym wydajemy rozkazy.

Akcji, taktyczne, FPS, wojenne, multiplayer.

Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352595Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352594Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352593Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352592Combat Squad: Project Wednesday - screen - 2017-08-11 - 352591

A-33 Studio | producent

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Combat Squad: Project Wednesday | iOS

8sierpnia2017

Apple iOS
Okładka Combat Squad: Project Wednesday (iOS)
Combat Squad: Project Wednesday

Combat Squad: Project Wednesday to wydana na platformę Apple iOS sieciowa strzelanka. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ja studio A-33, założone przez deweloperów, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Mechanika

Gra oferuje wyłącznie potyczki multiplayer. Akcja toczy się w czasach współczesnych, pozwalając nam wziąć udział w wieloosobowych starciach najemników. Do wyboru jest spora galeria postaci posiadających różne cechy specjalne, a każdego z żołnierzy możemy dodatkowo dopasować do swoich potrzeb poprzez wyposażanie go w różnorodne cechy specjalne (tzw. perki) oraz modyfikując jego ekwipunek.

Co ciekawe, nie walczymy sami. Zamiast tego przed meczem tworzymy własną drużynę, złożoną z pięciu najemników i wszyscy oni biorą udział w sieciowych potyczkach. W każdej chwili możemy swobodnie przeskakiwać pomiędzy ciałami postaci, a pozostałymi kieruje wtedy sztuczna inteligencja. SI jest kompetentne i sprawnie radzi sobie na polu bitewnym, ale da się również wpływać na zachowanie towarzyszy poprzez wydawanie rozkazów za pomocą systemu taktycznego.

Tryby gry

Wydane na mobilny system Apple iOS Combat Squad: Project Wednesday oferuje kilka trybów rozgrywki. Te oparte na rywalizacji możemy rozgrywać w dwóch wariantach. W pierwszym z nich na mapie bawi się dwóch graczy i każdy z nich dysponuje pięcioosobowym oddziałem. Drugi wariant to starcie dwóch drużyn, po pięciu użytkowników każda, dzięki czemu w sumie w starciach bierze udział pięćdziesięciu najemników. Dostępny jest także kooperacyjny tryb zombie, w którym grupa graczy musi połączyć siły i wspólnie odpierać ataki coraz potężniejszych fal żywych trupów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, którą zbudowano na bazie silnika Unreal Engine 4.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Combat Squad: Project Wednesday

Wymagania wiekowe Combat Squad: Project Wednesday

18+

Wymagania sprzętowe: Wymagane połączenie z Internetem.

Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online
Combat Squad: Project Wednesday - ukazała się mobilna strzelanka autorów Counter-Strike Online

wiadomość10 sierpnia 2017

Na rynek mobilny trafiła właśnie gra Combat Squad: Project Wednesday, czyli sieciowa strzelanka od ludzi, którzy wcześniej pracowali nad pecetowym Counter-Strike Online.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz