Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Pizza Connection 3 PC

Pizza Connection 3 to opracowana z myślą o pecetach strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w szefa pizzerii. Naszym zadaniem jest zarówno tworzenie nowych dań, jak i zarządzanie restauracją. Zaczynamy od jednego lokalu, ale ostatecznym celem jest przeobrażenie biznesu w międzynarodowe imperium gastronomiczne.

Strategiczne, ekonomiczne, widok izometryczny, o gotowaniu.

Pizza Connection 3 - screen - 2017-05-19 - 345534Pizza Connection 3 - screen - 2017-05-19 - 345533Pizza Connection 3 - screen - 2017-05-19 - 345532Pizza Connection 3 - screen - 2017-05-19 - 345531

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Pizza Connection 3 | PC

2018

PC Windows
Okładka Pizza Connection 3 (PC)
Pizza Connection 3

Pizza Connection 3 to wydana na PC Windows strategia ekonomiczna autorstwa studia Gentymad. Jest to kolejna odsłona cyklu, na który składają się gry Pizza Syndicate z 1999 roku i wydane rok później Pizza Connection 2. Na niektórych rynkach cykl znany był dawniej na jako Fast Food Tycoon.

Fabuła

Produkcja oparta została na tych samych rozwiązaniach co poprzednie części. Wcielamy się więc we właściciela nowo otwartej małej pizzerii i naszym zadaniem jest przeobrażenie skromnego biznesu w wielką sieć restauracji, posiadającą lokale na całym świecie.

Mechanika

Wydane na PC Windows Pizza Connection 3 to strategia ekonomiczna, w której musimy dbać zarówno o stronę biznesową przedsięwzięcia, jak i wymyślać własne dania. Gra oferuje kreator pizz, pozwalający nam swobodnie komponować nowe warianty z wykorzystaniem ponad 75 składników.

Podczas zabawy konieczne jest zarządzanie restauracjami oraz pracownikami, dekorowanie lokali, inwestowanie w analizy rynkowe oraz marketing. Zgodnie z tradycjami serii, nie jesteśmy ograniczeni do uczciwej konkurencji. Przydatnymi metodami walki z rywalami okażą się m.in. łapówki oraz sabotaż.

Tryby gry

Pizza Connection 3 oferuje obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, w której zaczynamy na ulicach Rzymu, aby w trakcie dwunastu misji podbić rynki m.in. w Berlinie, Waszyngtonie i Sydney.

Jak na strategię ekonomiczną przystało, nie zabrakło także trybu swobodnego, w którym sami ustalamy paramenty startowe, takie jak miasto z pierwszą restauracją, liczbę potencjalnych klientów, konkurencję oraz wiele innych warunków wpływających na rozgrywkę.

Kwestie techniczne

Gra Pizza Connection 3 stanowi pierwszą odsłonę cyklu, w której grafika została wykonana w pełnym trójwymiarze.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 9.5 / 10 na podstawie 21 głosów czytelników.

Gry podobne do Pizza Connection 3

Wymagania wiekowe Pizza Connection 3

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Zapowiedziano Pizza Connection 3
Zapowiedziano Pizza Connection 3

wiadomość18 maja 2017

Studio Gentlymad i firma Assemble Entertainment zapowiedziały Pizza Connection 3, czyli nową odsłonę serii strategii ekonomicznych traktujących o zarządzaniu pizzeriami.

39 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

MerlinV

servi

Białostoczak

bemox

Jakub_1996

Gremlinek

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
31.05.2017 16:53
Kedwa
1
Junior

Nooo w końcu !!!!!

13.07.2017 14:30
odpowiedz
wiemar
12
Legionista

nareszcie. po tylu latach