Strike of Kings Android

Strike of Kings to opracowana z myślą o systemie Android gra MOBA, która odtwarza w wersji mobilnej większość mechanik i elementów popularnego League of Legends. Zabawa sprowadza się do sieciowych starć między kilkoosobowymi drużynami graczy, z których każdy kontroluje pojedynczego bohatera wybranego z bogatej puli postaci.

Akcji, fantasy, MOBA.

Strike of Kings - screen - 2017-05-10 - 344528Strike of Kings - screen - 2017-05-10 - 344527Strike of Kings - screen - 2017-05-10 - 344526Strike of Kings - screen - 2017-05-10 - 344525Strike of Kings - screen - 2017-05-10 - 344524

Tencent | producent

Tencent | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Strike of Kings | AND

2018

Android
Okładka Strike of Kings (AND)
Strike of Kings

Strike of Kings to wydana na system Android sieciowa gra bitewna należąca do gatunku MOBA. Tytuł korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Produkcja wzorowana jest na pecetowym przeboju League of Legends i opracowało ją wewnętrzne studio chińskiej firmy Tencent Games.

Mechanika

Gra odtwarza na urządzeniach mobilnych wszystkie podstawowe mechanizmy gatunku. Cała zabawa obraca się więc wokół sieciowych potyczek, w których biorą udział dwie, maksymalnie pięcioosobowe drużyny. Każdy uczestnik zabawy kontroluje pojedynczego bohatera wybranego z obszernej galerii postaci, dysponujących różnorodnymi cechami oraz unikalnymi zdolnościami specjalnymi.

Rozgrywki toczą się na mapie, na której każda drużyna posiada własną bazę. Warunkiem wygranej jest zniszczenie centrum dowodzenia strony przeciwnej. Zabawę urozmaicają wieżyczki strażnicze oraz sterowane przez sztuczną inteligencję jednostki sojusznicze, które automatycznie atakują siły wroga.

Wydane na system Android Strike of Kings kładzie nacisk na grę zespołową. Aby zwyciężyć, gracze muszą ze sobą dobrze współpracować i nauczyć się sprawnie wykorzystywać zdolności swoich postaci nie tylko do skutecznego atakowania wrogów, ale również wspierania towarzyszy broni.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie rozgrywki multiplayer w wariantach jeden na jednego, trzech na trzech lub pięciu na pięciu. Liczebność zawodników jest jedyną różnicą między tymi trybami; zasady zabawy pozostają bez zmian.

Pozostałe informacje

Strike of Kings jest klonem League of Legends. Praktycznie wszystkie elementy gry, poczynając od mechaniki, poprzez dokładny układ mapy, aż po styl graficzny, zostały zaczerpnięte wprost z tego przeboju. W tym wypadku trudno jednak mówić o jakiejkolwiek kradzieży. Firma Tencent jest bowiem właścicielką marki League of Legends oraz odpowiedzialnego za nią studia Riot Games. Po prostu zamiast tworzyć konwersję, chińska korporacja opracowała nowy tytuł bazujący na rozwiązaniach z LoL’a. Jednocześnie wprowadzono także drobne zmiany, które dopasowują rozgrywkę do specyfiki zabawy mobilnej, sprawiając, że potyczki są szybsze, a same mecze krótsze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Strike of Kings

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem.  

Honor of Kings - mobilna gra z 50 mln codziennych użytkowników w samych Chinach
Honor of Kings - mobilna gra z 50 mln codziennych użytkowników w samych Chinach

wiadomość10 maja 2017

Firma Tencent Games ma powody do zadowolenia. Na rynku chińskim mobilna gra MOBA Honor of Kings może się już pochwalić 50 milionami graczy, którzy bawią się w nią każdego dnia.

Strike of Kings - ruszyły otwarte testy mobilnej kopii League of Legends
Strike of Kings - ruszyły otwarte testy mobilnej kopii League of Legends

wiadomość9 maja 2017

Firma Tencent udostępniła wersję testową gry Strike of Kings, czyli szalenie popularnego w Chinach mobilnego przedstawiciela gatunku MOBA, który odtwarza na ekranach dotykowych większość elementów League of Legends.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz