Bit City Android

Bit City to opracowana z myślą o systemie Android mobilna strategia ekonomiczna z elementami clickera. Celem rozgrywki jest budowanie małych miast, ulepszanie budynków, zakup samochodów oraz gromadzenie pieniędzy. Wszystko po to, aby wypełniać zlecane przez grę zadania.

Strategiczne, ekonomiczne, budowa miasta.

Bit City - screen - 2017-03-19 - 340637Bit City - screen - 2017-03-19 - 340636Bit City - screen - 2017-03-19 - 340635Bit City - screen - 2017-03-19 - 340634

NimbleBit | producent

NimbleBit | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Bit City | AND

13marca2017

Android
Okładka Bit City (AND)
Bit City

Bit City to wydana na platformę Android strategia ekonomiczna traktująca o budowie miast. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio NimbleBit, mające na koncie takie tytuły jak Tiny Tower, Tiny Tower Vegas, Pocket Planes czy Pocket Trains.

Mechanika

Produkcja podąża szlakiem przetartym przez wcześniejsze tytuły tego dewelopera. Mamy więc do czynienia z uproszczoną strategią ekonomiczną, w której bardziej chodzi o radość z budowania niż o balansowanie zysków oraz inwestycji.

Zabawę rozpoczynamy na pustym polu, na którym musimy wybudować tętniącą życiem metropolię. Miasto oferuje trzy typy dzielnic – mieszkalną, biznesową i sektora usług, a każda z nich posiada unikalne budynki, które możemy potem ulepszać. Ponadto musimy również kupować samochody, statki i samoloty, zapewniające ruch na mapie.

Postawione budynki przynoszą regularne zyski, pozwalając na dalszą rozbudowę i kolejne ulepszenia. Wydane na system Android Bit City ma w sobie dużo z clickera, gdyż grę opracowano tak, abyśmy praktycznie cały czas mieli coś do zrobienia, ale jednocześnie osiągnięcie sukcesu wymaga głównie cierpliwości. Trudno jest tutaj zepsuć wirtualną ekonomię i autorzy zadbali o to, aby rozgrywka była relaksująca.

Zabawę napędza system misji. Na każdej mapie mamy do wykonania konkretne zadania, a po ich osiągnięciu przenosimy się na nowe tereny i zaczynamy od zera.

Kwestie techniczne

W przeciwieństwie do innych gier dewelopera, Bit City ukazuje akcję z kamery izometrycznej. Autorzy postawili na atrakcyjną trójwymiarową grafikę wykonaną w prostym, ale bardzo efektownym stylu, korzystającym głównie z jednokolorowych jasnych płaszczyzn. Dzięki temu obserwowanie rozwoju miasta sprawia prawdziwą przyjemność.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Bit City

Wymagania wiekowe Bit City

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

zwiastun #1

zwiastun #1 [0:27]

Zwiastun mobilnej strategii ekonomicznej Bit City.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz