Królik Bystrzak dla Pierwszaka: Przygoda pod Chmurką [PC]

Reader Rabbit: 1st Grade. Gra edukacyjna, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona do najmłodszych graczy, rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Program ten łączy przyjemne z pożytecznym i jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu (MENiS).

wersja językowa:
pełna polska wersja

Królik Bystrzak dla Pierwszaka: Przygoda pod Chmurką data premiery gry na PC:

15 października 2003 ( światowa data premiery )

29 lipca 2004 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Reader Rabbit: 1st Grade:

Zabawa z Kubusiem Puchatkiem: Puchatkowe Przyjęcie
Koziołek Matołek Wynalazca
Szkoła Koziołka Matołka

Logiczne, edukacyjne

Królik Bystrzak dla Pierwszaka - Przygoda pod Chmurką to gra edukacyjna, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona do najmłodszych graczy, rozpoczynających naukę w szkole podstawowej. Program ten łączy przyjemne z pożytecznym i jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu (MENiS). Składa się z szeregu mini-gierek z sympatycznym, tytułowym Króliczkiem w roli głównej. Towarzysząc głównemu bohaterowi w kolejnych przygodach, młody gracz rozwiązuje liczne zadania, które rozwijają jego umiejętności (m.in. czytanie ze zrozumieniem, koordynacja wzrokowo-słuchowo-ruchowa, samodzielne myślenie, dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, lateralizacja czy też rozpoznawanie i porównywanie figur geometrycznych). Kilkustopniowy system poziomu trudności zadań, który automatycznie dopasowuje się do umiejętności poszczególnego użytkownika, sprawia że gra nie zniechęca do dalszego wysiłku, a wręcz przeciwnie – za dobrze wykonane ćwiczenia dziecko jest nagradzane specjalnymi punktami, co skutecznie je motywuje do coraz trudniejszych „misji”. Podobnie jak cała seria gier z Królikiem Bystrzakiem, także i tą cechuje ładna i kolorowa oprawa wizualna, stylem przypominająca uwielbiane przez dzieci kreskówki. Ścieżka dźwiękowa również stoi na zadowalającym poziomie. Polscy lektorzy i tłumacze zapewnili wysokiej jakości dialogi, często obfitujące w humorystyczne wstawki. Program oczywiście w całości jest zlokalizowany.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1CD   Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 166, 32 MB RAM, 10 MB wolnego miejsca na dysku, 16-bitowa karta dźwiękowa, CD-ROM x8 lub szybszy, 16-bitowa karta graficzna

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Ghost Cleaner - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz