Forward Assault Android

Forward Assault to opracowana z myślą o systemie Android pierwszoosobowa strzelanka. Akcja toczy się w czasach współczesnych, pozwalając wziąć udział w potyczkach między oddziałami doskonale wyszkolonych żołnierzy z jednostek specjalnych. Całość nastawiona jest na sieciowe starcia toczone w szybkim tempie na stosunkowo małych mapach pomiędzy dwiema drużynami.

Akcji, współczesne konflikty, FPS, multiplayer.

Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337764Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337763Forward Assault - screen - 2017-01-24 - 337762

Blayze Games | producent

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Forward Assault | AND

2018

Android
Okładka Forward Assault (AND)
Forward Assault

Forward Assault to wydany na mobilny system Android sieciowy FPS. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Blayze Games. Głównym projektantem był Lucas Wilde, czyli autor Bullet Force z 2016 roku.

Mechanika

Jak na produkcję multiplayer przystało, Forward Assault pozbawione jest jakiejkolwiek fabuły. Dostaliśmy szybkiego FPS-a, nastawionego wyłącznie na potyczki sieciowe. Rozgrywka koncentruje się na toczonych w błyskawicznym tempie potyczkach z udziałem niewielkiej liczby graczy.

Mapy są stosunkowo małe i nie mamy możliwości pokierowania jakimikolwiek pojazdami. Akcja osadzona została w czasach współczesnych, a w walce wykorzystujemy takie uzbrojenie jak karabin AK-47 czy pistolet Desert Eagle.

Wydane na system Android Forward Assault oferuje kilka trybów sieciowej rywalizacji. Gra pozwala również potrenować przeciwko botom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 5.9 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Forward Assault

12+

Forward Assault spróbuje zostać mobilną alternatywą dla Counter-Strike: Global Offensive
Forward Assault spróbuje zostać mobilną alternatywą dla Counter-Strike: Global Offensive

wiadomość11 stycznia 2017

Studio Blayze Games pracuje nad Forward Assault, czyli mobilnym sieciowym FPS-em, który pełnymi garściami czerpie z przebojowego Counter-Strike: Global Offensive.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz