Smite Rivals PC

Sieciowa gra bitewna z elementami produkcji typu MOBA oraz karcianek. Gracze trafiają do fantastycznego świata, w którym ścierają się ze sobą bóstwa zaczerpnięte z różnych mitologii. Każde z nich posiada własną talię kart pozwalających na przywoływanie na plac boju nie tylko rozmaitych jednostek, lecz także specjalnych budynków. Tytuł dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Strategiczne, fantasy, MOBA, zagraj za darmo, karciane, sieciowe, multiplayer.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Smite Rivals | PC

9stycznia2017

Zapisy do testów

Zapisz się do testów na: http://www.smiterivals.com/
beta testy gier... zobacz więcej

2017

PC Windows
Okładka Smite Rivals (PC)
Smite Rivals

Smite Rivals jest sieciową grą bitewną, wzbogaconą elementami zapożyczonymi z gatunku MOBA i karcianek. Tytuł został opracowany przez zespół Hi-Rez Studios, a trafił między innymi na platformę PC Windows, gdzie dystrybuowany jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

Akcja Smite Rivals została osadzona w fantastycznym uniwersum, powołanym do życia na potrzeby gry Smite. Gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii, które walczą na śmierć i życie na specjalnie przygotowanych arenach.

Mechanika

W Smite Rivals na platformie PC Windows akcja prezentowana jest z lotu ptaka. Zabawę rozpoczynamy od wyboru interesującego nas bóstwa wraz z przypisaną do niego talią, a następnie trafiamy na pole bitwy z trzema ścieżkami. Gracze biorący udział w starciu muszą bronić swoich wież – głównym celem rozgrywki jest przejęcie konstrukcji należącej do przeciwnika, dzięki czemu jest możliwość dotarcia do kierowanego przez niego boga i pokonania go.

Do realizacji tego zadania niezbędne jest jednak posiadanie konkretnych jednostek oraz budynków, które przyzywamy za pomocą dostępnych kart. Wraz z czynionymi przez nas postępami, talie powiększają się o nowe elementy, toteż z czasem możemy wypróbować zupełnie nowe strategie.

Kwestie techniczne

Smite Rivals charakteryzuje się prostą, acz przejrzystą oprawą graficzną. Z uwagi na fakt, że produkcja została wydana na wielu platformach, twórcy zdecydowali się na implementację funkcji cross-save, zatem rozgrywkę rozpoczętą na jednym urządzeniu można bez przeszkód kontynuować na innym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Smite Rivals

Wymagania wiekowe Smite Rivals

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

zwiastun #1

zwiastun #1 [2:15]

Zwiastun Smite Rivals – kolekcjonerskiej areny karcianej (w oryg. „colectible arena card game”), z rozgrywką przypominającą popularne Clash Royale.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
08.02.2017 21:23
bogi1
114
The Best in the World

Co raz więcej gier wywodzących się od Smite'a Hi-Rez tworzy. Oby tylko nie zapomnieli o swoim głównym produkcie.