Hand of the Gods: SMITE Tactics PC

Smite Tactics to opracowana z myślą o pecetach gra strategiczna. Zabawa obraca się wokół toczenia turowych bitew, w których każda strona kontroluje pojedynczego boga oraz podległe mu jednostki. Oddziały na mapę przywołujemy, zagrywając karty ze skomponowanej przed potyczką talii.

Strategiczne, fantasy, turowe, karciane, multiplayer.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Hand of the Gods: SMITE Tactics | PC

19października2016

Zapisy do testów

Zarejestruj się na: https://www.smitetactics.com/
beta testy gier... zobacz więcej

Data premiery gry Hand of the Gods: SMITE Tactics nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona

PC Windows
Okładka Hand of the Gods: SMITE Tactics (PC)
Hand of the Gods: SMITE Tactics

Smite Tactics to wydana na platformę PC Windows turowa strategia bitewna wzbogacona elementami karcianki. Produkcję opracowało studio Hi-Rez, czyli autorzy takich tytułów jak Global Agenda, Tribes: Ascend czy Paladins: Champions of the Realm.

Fabuła

Akcja gry toczy się w tym samym uniwersum, co popularne MOBA Smite. Zostajemy więc przeniesieni do magicznej krainy, w której wojny toczą ze sobą bóstwa pochodzące z różnych starożytnych mitologii.

Smite Tactics pozwala poznać te realia z nowej strony i znacząco rozszerza fabularną stronę marki.

Mechanika

Wydane na platformę PC Windows Smite Tactics to strategia, w której rozgrywka obraca się wokół turowych starć pomiędzy dwoma bogami wybranymi z obszernego panteonu. Każdy z nich dysponuje unikalnymi zdolnościami i jest w stanie przywoływać na pole bitewne dodatkowe jednostki.

Zmaterializowanie podwładnego wymaga zagrania przypisanej mu karty, zatem kolekcjonowanie własnych talii odgrywa kluczową rolę w całej zabawie. Rozgrywkę napędza system rozwoju. Wygrane nagradzane są dodatkowymi kartami i punktami doświadczenia, które inwestujemy w ulepszanie statystyk postaci.

Tryby gry

Sercem gry są potyczki multiplayer, zorganizowane w ramach różnych rodzajów lig oraz sieciowych rankingów. Twórcy nie zapomnieli jednak także o graczach preferujących samotną zabawę. Z myślą o nich przygotowano przygody fabularne, w których można zmierzyć się ze sztuczną inteligencją.

Kwestie techniczne

Smite Tactics powstało na bazie silnika Unreal Engine 4, co zapewniło grze atrakcyjną oprawę graficzną. Ponadto system sterowania został zaprojektowany tak, aby równie dobrze sprawdzał się zarówno na myszce i klawiaturze, jak i na padzie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Gry podobne do Hand of the Gods: SMITE Tactics

Wymagania wiekowe Hand of the Gods: SMITE Tactics

12+

zwiastun #1

zwiastun #1 [2:07]

Zwiastun Smite Tactics, turowej strategii bitewnej wzbogaconej elementami karcianki. Produkcję opracowało studio Hi-Rez.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
08.02.2017 21:22
bogi1
119
The Best in the World

Dość podobna do Duelysta a ta gra bardzo mi się podobała. Do tego uniwersum Smite'a w, którego pogrywam od ponad 2 lat ;) Idealne połączenie ;)

16.07.2017 13:27
odpowiedz
timon104
10
Legionista
2.0

Gra typu kopiuj/wklej HS + Duelyst. Z HS to żywcem wyciągnięte karty, tylko pozmieniane nazwy, a z Duelysta plansza i reszta mechaniki rozgrywki. Nie ma tutaj absolutnie NIC odkrywczego. Mocne 2, za ładne modele postaci.

22.07.2017 18:31
odpowiedz
Wojo17
104
Pretorianin
8.0

Zapraszam do gameplayu z bety :)

https://www.youtube.com/watch?v=8HpC6Fuk_Z0