Concrete Jungle Android

Concrete Jungle to wyprodukowana przez studio Cole.Powered gra logiczna traktująca o zarządzaniu miastem. Zostało to zrealizowane w formie nietypowej karcianki, w której za pomocą talii musimy tak wznosić budynki na mapie, aby w danym kwartale tworzyły łącznie określone wartości punktów.

Logiczne, widok izometryczny, karciane, elementy strategiczne, Kickstarter, indie.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Concrete Jungle | AND

28września2016

28września2016

Google Play

Android
Okładka Concrete Jungle (AND)
Concrete Jungle

Concrete Jungle to wydana na Android nietypowa gra logiczna wzbogacona lekkimi elementami strategii ekonomicznej i karcianki. Produkcję opracował brytyjski deweloper Cole Jefferies, czyli autor opartego na podobnym pomyśle MegaCity.

Mechanika

W Concrete Jungle wcielamy się w burmistrza niewielkiego miasta i naszym zadaniem jest zapewnienie mu dynamicznego rozwoju. Ten pomysł nie został jednak zrealizowany w tradycyjnej formie strategii ekonomicznej - obowiązki urzędnika musimy wypełniać w ramach mechanizmów stanowiących głównie hybrydę gry logicznej i karcianki.

Podczas rozgrywki gracz dysponuje stopniowo rozbudowywaną talią, w której karty reprezentują konkretne budynki. Zagrywając je, budujemy przypisane im struktury na mapie, a każda taka konstrukcja wpływa na charakter sąsiadujących terenów. Przykładowo, stawiając oczyszczalnię ścieków, zwiększymy ceny obsługiwanych przez nią działek, ale jednocześnie niepodpięte do niej parcele stracą na wartości. Wszytko to robimy po to, aby uzyskać od mieszkańców danej sekcji konkretną liczbę punktów, co z kolei odblokowuje kolejne kwartały pod zabudowę.

Wraz z rozwojem miasta rośnie także nasza talia, a postawione przez nas konstrukcje pozostają cały czas na mapie, ograniczając ruchy i zwiększając poziom trudności. W sumie w Concrete Jungle znalazło się ponad 150 typów budynków.

Tryby gry

Gra oferuje fabularną kampanię i tryb rywalizacji ze sztuczną inteligencją. Nie zabrakło także opcji zmierzenia się z innymi graczami lub połączenia z nimi sił przeciwko AI.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Concrete Jungle

Wymagania wiekowe Concrete Jungle

12+

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [1:39]

Zwiastun Concrete Jungle, wyprodukowanej przez studio Cole.Powered gry logicznej o zarządzaniu miastem.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz