Raiders of the Broken Planet PC

Raiders of the Broken Planet to wydana na pecety gra akcji studia MercurySteam. Opowiada ona o bitwach o surowce na obcej planecie i oferuje zarówno kampanię, jak i tryb multiplayer. Rozgrywki wieloosobowe opracowano w sposób asymetryczny, więc naprzeciwko siebie stają dwie radykalnie odmienne frakcje.

Akcji, science fiction, multiplayer, kooperacja.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Raiders of the Broken Planet | PC

13czerwca2016

Zapisy do testów

Zapisy do testów na: https://www.mercurysteam.com/raiders-of-the-broken-planet/beta
beta testy gier... zobacz więcej

2017

2017

premiera PL

PC Windows
Okładka Raiders of the Broken Planet (PC)
Raiders of the Broken Planet

Raiders of the Broken Planet to opracowana z myślą o platformie PC Windows gra akcji utrzymana w klimatach science fiction. Produkcja wyszła spod rąk pracowników studia MercurySteam, czyli zespołu mającego na koncie takie tytuły jak Castlevania: Lords of Shadow, Clive Barker's Jericho czy Scrapland.

Fabuła

Akcja toczy się w odległej przyszłości, na terenie zlokalizowanego w Konstelacji Lira tytułowego świata, znanego jako Pęknięta Planeta. Dawno temu w miejscu tym odkryto tajemniczą substancję nazwaną Aleph, potrafiącą znacząco wzmacniać zdolności żywych organizmów. W rezultacie w ten zakątek galaktyki zaczęły ściągać tłumy zainteresowanych wykorzystaniem tego odkrycia.

Gdy rozpoczyna się akcja gry, planeta jest miejscem wojny pomiędzy licznymi przestępczymi organizacjami. Stawka konfliktu jest wysoka, gdyż zwycięska frakcja przejmie kontrolę nad złożami Alephu, co w praktyce pozwoli jej zapanować nad całą galaktyką.

Mechanika

Wydane na platformę PC Windows Raiders of the Broken Planet oferuje tradycyjną kampanię fabularną, zrealizowaną w formie cyklicznie udostępnianych epizodów. Sercem gry jest jednak tryb multiplayer. Zabawa sprowadza się do toczonych w sporej skali bitew między dwoma frakcjami. Jedna z nich, nazwana Raiders, musi odpierać ataki stronnictwa Invaders. W starciach wykorzystujemy szeroki arsenał futurystycznej broni palnej, jak również liczną broń białą, służącą do walki w zwarciu.

Tryb multiplayer został zaprojektowany w sposób asymetryczny. Oznacza to, że możliwości obu grup biorących udział w konflikcie nie równoważą się nawzajem. Zamiast tego dysponują one bardzo odmiennymi zdolnościami, cechami i uzbrojeniem, przez co kierowanie każdą z nich zapewnia diametralnie inne doświadczenie i wymaga zastosowania unikalnych taktyk.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Raiders of the Broken Planet

Wymagania wiekowe Raiders of the Broken Planet

16+

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

zwiastun #1

zwiastun #1 [2:02]

Zwiastun Raiders of the Broken Planet, kooperacyjnej gry akcji utrzymanej w klimatach science fiction. Produkcja wyszła spod rąk pracowników studia MercurySteam.

Zagraj w najlepsze gry!

7 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

Tarmir

Mayila

Gorn221

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.06.2016 20:54
drenz
34
Konsul

Prezentuje się całkiem nieźle. Szkoda, że w formie epizodów i z naciskiem na multi, ale może wyniknie z tego coś ciekawego.