Red Bull Air Race: The Game PC

Red Bull Air Race: The Game to opracowana z myślą o pecetach gra symulująca Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race, w ramach których odbywają się wyścigi małych samolotów. Rywalizacja odbywa się na trasach zapełnionych bramkami, a zdobycie wysokich wyników wymaga także wykonywania imponujących ewolucji powietrznych.

Wyścigi, samoloty, multiplayer.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Red Bull Air Race: The Game | PC

17października2016

Open Beta

Rejestracja do bety na: https://www.redbullairracethegame.com/en/game/
beta testy gier... zobacz więcej

27czerwca2017

PC Windows
Okładka Red Bull Air Race: The Game (PC)
Red Bull Air Race: The Game

Red Bull Air Race: The Game to wydany na PC symulator wyścigów lotniczych. Grę opracował zespół Slightly Mad Studios, znany z takich produkcji jak Project CARS, Need for Speed Shift oraz Shift 2: Unleashed.

Gra korzysta z oficjalnej licencji Mistrzostw Świata Red Bull Air Race (ang. Red Bull Air Race World Series). Są to międzynarodowe zawody rozgrywane od 2003 roku, stworzone i sponsorowane przez firmę Red Bull. Cała dyscyplina sprowadza się do prób przelotów w jak najkrótszym czasie przez trasę zapełnioną wysokimi na 25 metrów bramkami. Czasem konieczne jest także wykonanie określonych ewolucji powietrznych.

Piloci występujący w tych zawodach latają w małych i zwrotnych maszynach, takich jak Zivko Edge 540, MXR Technologies MX2, CAP 232 czy Extra 300. Dzięki współpracy z organizatorami imprezy podczas zabawy mamy okazję zmierzyć z prawdziwymi zawodnikami i drobiazgowo odtworzonymi maszynami. Również wszystkie lokacje są autentyczne.

Autorzy postawili na wysoki realizm lotu. Zachowaniem maszyn w powietrzu rządzi potężny silnik fizyczny, a każdy samolot pilotuje się trochę inaczej. Przy tworzeniu modelu lotu autorzy posiłkowali się prawdziwymi danymi uzyskanymi podczas rywalizacji w zawodach Red Bull Air Race.

Mocną stroną Red Bull Air Race: The Game jest jakość wykonania. Pracownicy Slightly Mad Studios wykorzystali ulepszoną wersję silnika Project CARS, co zaowocowało wysokim poziomem detali, zarówno samolotów, jak i otoczenia, oraz imponującymi efektami graficznymi.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Gry podobne do Red Bull Air Race: The Game

Wymagania wiekowe Red Bull Air Race: The Game

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

trailer

trailer [1:29]

Zwiastun gry Red Bull Air Race: The Game, produkcji opracowanej przez zespołu Slightly Mad Studios.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz